2726
عنوان

کمک!!

71 بازدید | 4 پست

سلام خانما من الان سه ماهه بخاطر تنبلی تخمدان قرص متفورمین و دوفاستون میخورم دوماه اول ۲۷ روزه عادت شدم که خب خیلی خوب بود منظم بود ولی الان که ماه سومه ۳۰ روز شده ولی باز عادت نشدم نمیدونم چرا شوهرم میگه شاید باردار باشی چون تازه اعتراف کرده دوبار سوتی داده تو این ماه ولی خب بنظرم درصدش کمه من علائمی ندارم اخه..فقط ترشحپ نسبت به دوماه پیش بیشتر شده نظر شما چیه؟

نگاه کن دوفاستون اگه تا روز ۲۵مصرف کردی تا ۱۰رپز بعدشم امکان داره پریودی بیاد چون از دو روز تا ده روز میتونی پریودبشی فعلا صبر کن ،من میخوردم روز ۳۱و۳۲پریود میشدم 

دوستان عزیزم اگه دوست دارین و از ته قلبتون راضی هستین برای تموم مادرایی که منتظر نینی هستن یه صلوات بفرستین که خدا دامنشونو مثل من سبز کنه به امید خدا 💐🌈❤️🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما از دوفاستون نتیجه گرفتید؟

والا من اقدام نکردم که بخوام نتیجه بگیرم من تنبلی دارم و واسه منظم شدن پریودیم استفاده کردم 

دوستان عزیزم اگه دوست دارین و از ته قلبتون راضی هستین برای تموم مادرایی که منتظر نینی هستن یه صلوات بفرستین که خدا دامنشونو مثل من سبز کنه به امید خدا 💐🌈❤️🙏