2726
عنوان

میخوام عید بچه م از شیر بگیرم

92 بازدید | 11 پست

الان فقط با شیر میخوابونم توی روز و شب،وقتی از شیر گرفتم چه جوری بخوابونم

توی روز هم چن بار میخوره

چه جوری شیرشو بگیرم و توی چن روز

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسر من روزی صدبار میخورد فقطم باشیر میخوابید . یهویی گرفتم فلفل زدم یبار خورد چن ثانیه گریه کرد گفت تنده اب دادم بهش بعدازظهرا تو ماشین میخوابید تا چن روز شبا هم پشتشو میخاروندم خوابش میبرد . دیگه بعد از ظهرا خودش بالشت میزاره تی وی میبینه و خوابش میبره 

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
پسر من شیر نمیخوره نه پاستوریزه نه شیرخشک . فقط چن قلوپ شیرموز اگه درست کنم میخوره اشکال نداره؟ ⁦☹️⁩

شیر موز اصلا خوب نیس،شیر با عسل یا خرما خوبه 

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  

من یه دوره ۴ماهه گذاشتم به آسانی گرفتم.۱۴روزه الان.هیچ ترفندی به کارنبستم فقط آروم آروم کم کردم

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
پسر من شیر نمیخوره نه پاستوریزه نه شیرخشک . فقط چن قلوپ شیرموز اگه درست کنم میخوره اشکال نداره؟ ⁦☹️⁩

نه چه ایرادی داره .. پسر منم مقاومت میکرد الان جوری میخوره ولش کنی فقط شیر... فکر کن وسط ناهار یا شام میره بطری شیر رو میاره

۲۱ماه

اسی بنظرت الان وقتشه؟

وقتی بچه تو از شیر میگیری سیستم ایمنی بدنش بشدت ضعیف میشه

نکن دختر خوب

یه کاری نکن یک عمر پشیمون بشی

حالا سه ماه وقت داری 

بعد از اینکه کرونا رو شکست دادیم بگیرش