2726

و اینکه کی اون رو پخته بود؟

من خودم گوش فیل و دوغ البته میدونم خیلی ها میخورن و دوست دارن ولی بنظرم ترکیبش واقعا عجیب و یکی دیگه اینکه زنداییم قرمه سبزی رو با مرغ میپزه و توش کشمش میریزه

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من امتحان نکردم گوش فیل و دوغ ولی احساس میکنم ترکیب شور و شیرین خوب باشه

ولی کشمش داخل قورمرو نمیتونم هضم کنم😕

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا

واسه من پختنی نبود 

قبلا کیک زدی رو با بستنی می خوردم 

الان کیک بستنی ساخته شده   

patrickcormac سابق هستم که به لطف آدم های بی جنبه تعلیق شدم . مرد هستم Uphold the principles our order Never share your secret Do so til death .... I am shay patrick cormac Templar of Colonial of the American Rite MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US ALL

خودم نخوردم ولی دوستم میگفت گندم پلو میخوریم

به نظرم عجیب بود همیشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

حلوا سیاه با دوغ

یه بار خانواده شوهرم با زور گفتن بخور واقعا حس خوبی نداشت ولی بعضیا دوست دارن

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
من بنظرم سوشی عجیبترین ترکیب دنیاست  خیار و برنج و جلبک و ماهی خام و کلی چیزای دیگه بسته به م ...

من خوردم ولی دوست نداشتم و خیلی بدمزه بود

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2706