1711
1714

و اینکه کی اون رو پخته بود؟

من خودم گوش فیل و دوغ البته میدونم خیلی ها میخورن و دوست دارن ولی بنظرم ترکیبش واقعا عجیب و یکی دیگه اینکه زنداییم قرمه سبزی رو با مرغ میپزه و توش کشمش میریزه

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

کلم پلو با مرغ مامانم میپزه البته به دلیل گرونی گوشت قرمز

دوستان گلم یه کاربر چای دیگه هم تو سایت هستن با پروفایل و تاریخ عضویت من 😏ما باهم فرق میکنیم دقت کنید من چای ۷۲ هستم☺

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

من امتحان نکردم گوش فیل و دوغ ولی احساس میکنم ترکیب شور و شیرین خوب باشه

ولی کشمش داخل قورمرو نمیتونم هضم کنم😕

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
1713

واسه من پختنی نبود 

قبلا کیک زدی رو با بستنی می خوردم 

الان کیک بستنی ساخته شده   

patrickcormac سابق هستم که به لطف آدم های بی جنبه تعلیق شدم . مرد هستم Uphold the principles our order Never share your secret Do so til death .... I am shay patrick cormac Templar of Colonial of the American Rite MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US ALL

یه غذا هست با تخم های توی شکم ماهی میپزن

اون افتضاح ترین غذایی هست که دیدم😥😥😥😥😥😥😥

دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....😉

خودم نخوردم ولی دوستم میگفت گندم پلو میخوریم

به نظرم عجیب بود همیشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
1710

من بنظرم سوشی عجیبترین ترکیب دنیاست 

خیار و برنج و جلبک و ماهی خام و کلی چیزای دیگه

بسته به مدلش 

ولی ترکیب خیلی خوبیه

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند.

حلوا سیاه با دوغ

یه بار خانواده شوهرم با زور گفتن بخور واقعا حس خوبی نداشت ولی بعضیا دوست دارن

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
دوغ و گوشفیل میخوام😢 خوراکی عجیب نخوردم اما پنیر و هندونه میخوردیم برا بعضیا عجیب بود

نون و پنیر با هندونه خیلی خوشمزه س😋😋😋

دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....😉
من بنظرم سوشی عجیبترین ترکیب دنیاست  خیار و برنج و جلبک و ماهی خام و کلی چیزای دیگه بسته به م ...

من خوردم ولی دوست نداشتم و خیلی بدمزه بود

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
1709
من خوردم ولی دوست نداشتم و خیلی بدمزه بود

من خیلی دوس دارم

سلیقه ایه دیگه

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند.
یه غذا هست با تخم های توی شکم ماهی میپزن اون افتضاح ترین غذایی هست که دیدم😥😥😥😥😥😥😥

ما جنوبی ها تخم ماهی رو سرخ میکنیم و خیلی خوشمزست 

1651