2703
2553
عنوان

💫🌹 ختم زیارت آل یس + 1400 صلوات 🌹💫

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 984 پست

@بنر    سلام عزيزم.صبحت بخير💚❤🍀

زيارت آل يس رو به نيتت خوندم😘

انشالله آرامش و شادي و سلامتي، چاشني تمام لحظاتت باشه و حاجت دلت با مصلحت خدا يکي بشه🙏🙏💚💚

آمين🙏❤

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@بنر   ان شاالله بزودی حاجتروابشی.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2720

سلام عزیزم تا امروز به نیت همه دوستان خوندم ۱۴۰۰ صلوات ه هم فرستادم.

ختم بعدی کی شروع میشه لطفا اسم منم بنویس عزیزم

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
2714
سلام عزیزم تا امروز به نیت همه دوستان خوندم ۱۴۰۰ صلوات ه هم فرستادم. ختم بعدی کی شروع میشه لطفا اسم ...

سلام عزیزم ، چشم می نویسم ، ختم بعدی دعای مجیر هست ان شاءالله از ماه رمضون شروع میشه

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

@بنر    

عزیزم به نیتتون خوندم.ان شاالله به حق آقا امام زمان(عج) حاجتتون خیلی زود برآورده به خیر بشه و زندگیتون همیشه سرشار از سلامتی و برکت و خوشبختی و شادی باشه

💚💛💕🌸

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

سلام دوستان.امشب به نیت @بنر   زیارت آل یس خوندم.

حاجتتون روا والتماس دعا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

💐💐💐💐💐💐💐

بیست و سوم فروردین : @نگیییین    

خواهر خوبم ، ان شاءالله با واسطه  امام زمان (عج) حاجت قلبی تون برآورده بخیر بشه ، الهی که از جمیع بلایا محفوظ و در امان باشید . ان شاءالله عاقبت بخیر و دلشاد بشید آمین یا رب العالمین

💖💖💖💖💖💖💖

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

@نگیییین    ان شاالله بزودی حاجتروابشی.🌺🌺

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2706