2726
عنوان

💫🌹 ختم زیارت آل یس + 1400 صلوات 🌹💫

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 984 پست

💐💐💐💐💐💐💐💐

بیست و یکم فروردین : هدیه به صاحب الزمان (عج) به نیت سلامتی و تعجیل در فرج صاحب الزمان (عج)

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

🌺 اللهم عجل لولیک الفرج🌺

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

🌹🌹🌹🌹

🌹🌹🌹

🌹🌹

🌹

شاید آنروز که سهراب نوشت

تا شقایق هست زندگی باید کرد

خبری از دل پر دردِ گل یاس نداشت

باید اینطور نوشت

چه شقایق باشد،

چه گل پیچک و یاس

جای یک گل خالیست

تا نیاید مهدی ( عج )

زندگی دشوار است😔

نیمه شعبان مبارک 😍

🌹

🌹🌹

🌹🌹🌹

🌹🌹🌹🌹

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزيزان😍

عيدتون مبارک دوستاي گلم.💚

انشالله عيدي هممون ظهور امام زمان باشه❤❤❤

@sorayyaa     ❤

@mersad_63     ❤

@مامان_محمدمحسن     ❤

دوستاي عزيزم، روزي که نوبتتون بود، 

به نيتتون زيارت آل يس رو خوندم🌺

اميدوارم به حق امام زمان، حاجاتتون برآورده ي  به خير بشه و خودتون و خانوادتون سالم و خوشبخت و موفق و عاقبت بخير باشين عزيزان❤💚😍

آمين🙏❤

امروزم به نيت تعجيل در فرج امام زمان زيارت آل يس رو خوندم❤

اللهم عجل لوليک الفرج🙏🌺

@لبخندنگاه      سلام عزيزم.عيدت مبارک خانمي😍

اسم منو هم تو ختم جديد  بنويس لطفا❤

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

سلام.

عیدتون مبارک باشه.

دعای امروز رو به نیت تعجیل در فرج و سلامتی صاحب الزمان(ع) خوندم.اللهم عجل لولیک الفرج.

❤️💕🌸🧡💚

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

سلام دوستان امشب به نیت هدیه به صاحب الزمان عج.وسلامتی وتعجیل در فرج مولا صاحب الزمان عج.زیارت آل یس خوندم .انشااله امام زمان واسطه بشن وحاجات قلبی ما مستجاب بشه.الهی آمین.التماس دعا.وحاجت همگی روا.

اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

💐💐💐💐💐💐

بیست و دوم فروردین : @بنر    

خواهر خوبم ، ان شاءالله با واسطه  امام زمان (عج) حاجت قلبی تون برآورده بخیر بشه ، الهی که از جمیع بلایا محفوظ و در امان باشید . ان شاءالله عاقبت بخیر و دلشاد بشید آمین یا رب العالمین

💖💖💖💖💖💖💖

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2706