2726
عنوان

💫🌹 ختم زیارت آل یس + 1400 صلوات 🌹💫

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 984 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🏵️⁩🍃⁦🏵️⁩🍃⁦🏵️⁩🍃⁦🏵️⁩🍃⁦🏵️⁩

به نام خدا

بیست و پنجم اسفند :  @درمسیرخدا    

خواهر خوبم ، ان شاءالله با واسطه  امام زمان (عج) حاجت قلبی تون برآورده بخیر بشه ، الهی که از جمیع بلایا محفوظ و در امان باشید . ان شاءالله عاقبت بخیر و دلشاد بشید آمین یا رب العالمین

⁦💖💖💖💖💖💖💖💖💖

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

سلام لبخند جون  و تشکر بابت زحماتی که میکشی 

دوستان  عزیزم 

ان شاءالله به حرمت این دعا خدا خودش بلا رو از سر مردم ایران و جهان کم کنه ، عزیزانمون و خودمون از کرونا مصون بمونیم .

الهی مرا  آن ده که آن به 
2728

سلام معذرت من نمیتونم بخونم ولی اگ شد برا تودلیم دعا کنید سالم و دخترباشه😭😥

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

سلام عزيزان😍

امروز زيارت آل يس رو به نيت دوست عزيزم @درمسیرخدا     خوندم.اميدوارم به بهترين شکل ممکن حاجت روا شي گلم و خبر حاجت رواييتو زود بهمون بدي و دلت شاد باشه هميشه💙😘😘😍😍😍😘💙💙😘😍🌺🌺🌺❤❤❤❤❤❤

@لبخندنگاه     سلام عزيزم.ممنونم که اين ختمو گذاشتي.😍😍😍😘😘😘😘😘خداخيرت بده😘😍😍😍😍.همش دارم فک ميکنم من چطور با شما و بچه هاي گل اين ختم آشنا شدم و خداروشکر ميکنم بابت اين آشنايي💙.خوشحالم که دوستاي گلي مث شما پيداکردم💙💙😘😘😍😍😍😍

عزيزم ببخشيد يه سوال.صلواتا رو به نيت کاربري که نوبتشه لازم نيس بخونيم و هديه به امام زمانه. درست  متوجه شدم؟🤔

فقط زيارت آل يس هر روز به نيت اون کاربر خونده شه  وصلواتا در طول 40 روز ؟مثلا ميشه يجا صلواتا رو بفرستم؟🤔

و سوال ديگمم اين که بند اخر زيارت ال يس تو پستي که شما تو همين تاپيک گذاشتي نيستش.يعني نبايد بخونيمش؟ چرا؟🤔

ببخش گلم سرتو  درد آوردم.ميپرسم ک ي موقع مديون کسي نشم🙏🌺❤

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
@درمسیرخدا   عزیزم به نیتت خوندم ان شالله حاجت روا بشی الهی آمین

ممنون عزیزم  

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام عزيزان😍 امروز زيارت آل يس رو به نيت دوست عزيزم @درمسیرخدا     خوندم.اميدوارم ...

ممنون گلم🍀

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
به نیت @درمسیرخدا   خونده شد حاجت روا بشی

ممنونم عزیزم🍀

2706