2703
2553
عنوان

💫🌹 ختم زیارت آل یس + 1400 صلوات 🌹💫

5148 بازدید | 984 پست

سلام خواهران نازنینم💖

41 روز زیارت آل یس+  1400 صلوات (میتونید صلوات ها  رو طی 41 روز بفرستید )  می خوانیم و هدیه به صاحب الزمان (عج) می کنیم و  به ترتیب لیست برای عزیزی که نوبتش هست دعا می کنیم.✨🙏

زمان شروع ختم : یکشنبه ، 25 اسفند
زمان پایان ختم : جمعه ، 5 اردیبهشت

از اذان صبح تا قبل از نیمه شب شرعی فرصت برای ادای ختم دارید📿

خواهران خوبم سعی کنید در حد امکان بیاین اعلام کنید که ختمو به جا آوردید اگر هم شرایطشو ندارید، همین که اطمینان بدید ختمو به طور منظم ادا می کنید کافی هست💞

این ختم هدیه به امام زمان (عج) و تعجیل در فرجش و  حاجت روایی شما عزیزان هست.ان شاءالله با واسطه مولامون ، حاجات شما خوبان برآورده بخیر بشه.الهی آمین🙏💖

پست بعدی لیست اعضای ختم رو میذارم⁦🌻

لطفا تاپیکو ذخیره کنید تا در دسترس تون باشه💖

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

متن زیارت آل یس👇

بسم الله الرحمن الرحیم

سَلامٌ عَلَى آلِ يس السَّلامُ عَلَيْكَ يَا دَاعِيَ اللَّهِ وَ رَبَّانِيَّ آيَاتِهِ السَّلامُ عَلَيْكَ يَا بَابَ اللَّهِ وَ دَيَّانَ دِينِهِ السَّلامُ عَلَيْكَ يَا خَلِيفَةَ اللَّهِ وَ نَاصِرَ حَقِّهِ السَّلامُ عَلَيْكَ يَا حُجَّةَ اللَّهِ وَ دَلِيلَ إِرَادَتِهِ السَّلامُ عَلَيْكَ يَا تَالِيَ كِتَابِ اللَّهِ وَ تَرْجُمَانَهُ السَّلامُ عَلَيْكَ فِي آنَاءِ لَيْلِكَ وَ أَطْرَافِ نَهَارِكَ السَّلامُ عَلَيْكَ يَا بَقِيَّةَ اللَّهِ فِي أَرْضِهِ السَّلامُ عَلَيْكَ يَا مِيثَاقَ اللَّهِ الَّذِي أَخَذَهُ وَ وَكَّدَهُ السَّلامُ عَلَيْكَ يَا وَعْدَ اللَّهِ الَّذِي ضَمِنَهُ السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْعَلَمُ الْمَنْصُوبُ وَ الْعِلْمُ الْمَصْبُوبُ وَ الْغَوْثُ وَ الرَّحْمَةُ الْوَاسِعَةُ وَعْدا غَيْرَ مَكْذُوبٍ السَّلامُ عَلَيْكَ حِينَ تَقُومُ السَّلامُ عَلَيْكَ حِينَ تَقْعُدُ السَّلامُ عَلَيْكَ حِينَ تَقْرَأُ وَ تُبَيِّنُ السَّلامُ عَلَيْكَ حِينَ تُصَلِّي وَ تَقْنُتُ السَّلامُ عَلَيْكَ حِينَ تَرْكَعُ وَ تَسْجُدُ السَّلامُ عَلَيْكَ حِينَ تُهَلِّلُ وَ تُكَبِّرُ السَّلامُ عَلَيْكَ حِينَ تَحْمَدُ وَ تَسْتَغْفِرُ، 

السَّلامُ عَلَيْكَ حِينَ تُصْبِحُ وَ تُمْسِي السَّلامُ عَلَيْكَ فِي اللَّيْلِ إِذَا يَغْشَى وَ النَّهَارِ إِذَا تَجَلَّى السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْإِمَامُ الْمَأْمُونُ السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْمُقَدَّمُ الْمَأْمُولُ السَّلامُ عَلَيْكَ بِجَوَامِعِ السَّلامِ أُشْهِدُكَ يَا مَوْلايَ أَنِّي أَشْهَدُ أَنْ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ وَحْدَهُ لا شَرِيكَ لَهُ وَ أَنَّ مُحَمَّدا عَبْدُهُ وَ رَسُولُهُ لا حَبِيبَ إِلا هُوَ وَ أَهْلُهُ وَ أُشْهِدُكَ يَا مَوْلايَ أَنَّ عَلِيّا أَمِيرَ الْمُؤْمِنِينَ حُجَّتُهُ وَ الْحَسَنَ حُجَّتُهُ وَ الْحُسَيْنَ حُجَّتُهُ وَ عَلِيَّ بْنَ الْحُسَيْنِ حُجَّتُهُ وَ مُحَمَّدَ بْنَ عَلِيٍّ حُجَّتُهُ وَ جَعْفَرَ بْنَ مُحَمَّدٍ حُجَّتُهُ وَ مُوسَى بْنَ جَعْفَرٍ حُجَّتُهُ وَ عَلِيَّ بْنَ مُوسَى حُجَّتُهُ وَ مُحَمَّدَ بْنَ عَلِيٍّ حُجَّتُهُ وَ عَلِيَّ بْنَ مُحَمَّدٍ حُجَّتُهُ وَ الْحَسَنَ بْنَ عَلِيٍّ حُجَّتُهُ وَ أَشْهَدُ أَنَّكَ حُجَّةُ اللَّهِ ، 

أَنْتُمْ الْأَوَّلُ وَ الْآخِرُ وَ أَنَّ رَجْعَتَكُمْ حَقٌّ لا رَيْبَ فِيهَا يَوْمَ لا يَنْفَعُ نَفْسا إِيمَانُهَا لَمْ تَكُنْ آمَنَتْ مِنْ قَبْلُ أَوْ كَسَبَتْ فِي إِيمَانِهَا خَيْرا وَ أَنَّ الْمَوْتَ حَقٌّ وَ أَنَّ نَاكِرا وَ نَكِيرا حَقٌّ وَ أَشْهَدُ أَنَّ النَّشْرَ حَقٌّ وَ الْبَعْثَ حَقٌّ وَ أَنَّ الصِّرَاطَ حَقٌّ وَ الْمِرْصَادَ حَقٌّ وَ الْمِيزَانَ حَقٌّ وَ الْحَشْرَ حَقٌّ وَ الْحِسَابَ حَقٌّ وَ الْجَنَّةَ وَ النَّارَ حَقٌّ وَ الْوَعْدَ وَ الْوَعِيدَ بِهِمَا حَقٌّ يَا مَوْلايَ شَقِيَ مَنْ خَالَفَكُمْ وَ سَعِدَ مَنْ أَطَاعَكُمْ فَاشْهَدْ عَلَى مَا أَشْهَدْتُكَ عَلَيْهِ وَ أَنَا وَلِيٌّ لَكَ بَرِي‏ءٌ مِنْ عَدُوِّكَ فَالْحَقُّ مَا رَضِيتُمُوهُ وَ الْبَاطِلُ مَا أَسْخَطْتُمُوهُ وَ الْمَعْرُوفُ مَا أَمَرْتُمْ بِهِ وَ الْمُنْكَرُ مَا نَهَيْتُمْ عَنْهُ فَنَفْسِي مُؤْمِنَةٌ بِاللَّهِ وَحْدَهُ لا شَرِيكَ لَهُ وَ بِرَسُولِهِ وَ بِأَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ وَ بِكُمْ يَا مَوْلايَ أَوَّلِكُمْ وَ آخِرِكُمْ وَ نُصْرَتِي مُعَدَّةٌ لَكُمْ وَ مَوَدَّتِي خَالِصَةٌ لَكُمْ آمِينَ آمِينَ.

درمسیرخدا 🌼 بیست و پنجم اسفند
8272marmary 🌼 بیست و ششم اسفند
سیندرلام 🌼 بیست و هفتم اسفند
آنیتاآنیتا 🌼 بیست و هشتم اسفند
آب (حل شدن مشکل همسرشون) 🌼 بیست و نهم اسفند
maman333 🌼 یکم فروردین
نیوشاجان 🌼 دوم فروردین
dordone98 🌼 سوم فروردین
ایگار85  🌼 چهارم فروردین
دخترم_عشقمه 🌼پنجم فروردین
آلبالوووو 🌼 ششم فروردین
آلبالوووو (به نیت همسرشون)  🌼 هفتم فروردین
esther 🌼 هشتم فروردین
دخترایرونی57 🌼نهم فروردین
blue_rose7571 (فاطمه ، به نیت خونه خریدن و مستقل شدن) 🌼 دهم فروردین
masoli 🌼 یازدهم فروردین
yekta_96 🌼 دوازدهم فروردین
آلبالوووو (به نیت مادرشون) 🌼 سیزدهم فروردین
آلبالوووو (به نیت خواهرشون) 🌼 چهاردهم فروردین
asemira 🌼 پانزدهم فروردین
صهبای 🌼 شانزدهم فروردین
گلابتوننن 🌼 هفدهم فروردین
sorayyaa 🌼 هجدهم فروردین
mersad_63 🌼 نوزدهم فروردین
مامان_محمدمحسن 🌼 بیستم فروردین
هدیه به صاحب الزمان (عج) ،  سلامتی و تعجیل در فرج مولا صاحب الزمان (عج) 🌼 بیست و یکم فروردین
بنر 🌼 بیست و دوم فروردین
نگیییین 🌼 بیست و‌سوم فروردین
mary_ryan2 🌼 بیست و چهارم فروردین
م_آفتاب 🌼 بیست و پنجم فروردین
م_آفتاب ( به نیت مادرشون) 🌼 بیست و ششم فروردین
narges6819 🌼 بیست و هفتم فروردین
پرندگان 🌼 بیست و هشتم فروردین
فرانک20 🌼 بیست و نهم فروردین
70alna 🌼  سی ام فروردین
فاطیما259 🌼  سی و‌یکم و‌فروردین
yonapapar 🌼 یکم اردیبهشت
sanazzzzzzzaaaammmmm 🌼 دوم اردیبهشت
ستایشsetayeshhh 🌼 سوم اردیبهشت
مامانبزرگپانیذ🌼 چهارم اردیبهشت
mahsayiii_j ( به نیت سلامتی خانواده و فرزند تو راهی شون ) 🌼 پنجم اردیبهشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
درمسیرخدا 🌼 بیست و پنجم اسفند 8272 marmary 🌼 بیست و ششم اسفند سیندرلام 🌼 بیست و هفتم اسفند ...

ممنون مهربون❤❤❤❤💙💙💙💙  هميشه دوس داشتم اسمم اخراي ختم باشه نميدونم چرا😁

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
سلام و تشکر فراوان از لبخند جون که باعث و بانی خیر شدن  ببخشید عزیزم فقط هرروز زیارت رو به نیت ...

سلام خواهری ، صلوات مختص امام زمان (عج) هست عزیز دلم

2714
درمسیرخدا 🌼 بیست و پنجم اسفند 8272 marmary 🌼 بیست و ششم اسفند سیندرلام 🌼 بیست و هفتم اسفند ...

ممنونم دوست قشنگم.

ب امید حاجتروایی همه دوستان❤️❤️

ب امید سلامتی و حال خوب مردم کشورمون.

من صددرصد ختمو بجا میارم. فقط بخاطر شرایط بارداریم زیاد گوشی دستم نمیگیرم. 

برای حال خوب همه دعا کنید دوستای قشنگم🌹

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️

استارتر مهربون منم شرکت میکنم اسم منم به لیست اضافه کن به نیت رفع گرفتاری مالی من مهسا سادات هستم

میشه واسه حل مشکلم یه صلوات برام بفرستید،فرستادید لایک کنید منو ک منم واسه شما صلوات بفرستم ممنون😔 
استارتر مهربون منم شرکت میکنم اسم منم به لیست اضافه کن به نیت رفع گرفتاری مالی من مهسا سادات هستم

عزیزم شرمنده لیست تکمیل شد خانمم🌹🙏⁦❤️⁩

ممنونم لبخند جان انشااله حاجت روا بشید .انشااله ازین ختم همگی دست پر بریم الهی آمین.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2706