2726
وای ینی میشه برای منم اتفاق خوب بیفته 😍 خدا از دهنت بشنوه♥️

من پارسال نزدیک یک ماه اینجوری بودم.تو یه گروه پرسیدم گفتن دستتو ببوس بزار رو پلکت و چند بار بگو به حق سوره ی تبارک پریدنت مبارک.انشاالله خیر باشه.

بعد یک نفر دیگه هم بهم گفت پریدن پلک یعنی خبر.متاسفانه برای من خبر و اتفاق خوبی نبود.

البته اینا رو قدیمیا اعتقاد داشتن.

از نطر علمی هم که به عصبای زیر چشم مربوط میشه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه جالب ممنون

خواهش میکنم گلم الان بشین دقت کن در سه روز گذشته به چه موضوعی خیلی فکر کردی خیلی ذهنتان درگیر کرده حالا برای خنثی سازی فکرت از استرس هم درمان مذهبی داره به آب یا گلاب حمد بخونی بخوری یکی هم همین به رنگ قرمز نگاهکردن یا گذاشتن مثلا بعضی وقتی همین تیک زدن روی زانو می افته یه نخ قرمز می داری روی همون قسمت درجا قطع میشه

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
از نظر علمی بخاطر نوره. ولی من هروقت پلک راستم میلرزه یه اتفاق خوب برام میوفته. چشم چپمم اتفاق بد. ا ...

منم معتقدم هر موقع پلک راستم پریده اتفاقای خوب و خوش برام افتاده

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
از نظر علمی بخاطر نوره. ولی من هروقت پلک راستم میلرزه یه اتفاق خوب برام میوفته. چشم چپمم اتفاق بد. ا ...

اتفاقا   من  قبول  دارم   مادرم خدا بیامرز  همیشه  می گفت  چشم  راست  بپره   خبر خوب  میاد  چشم چپ  خبر  بد   می گفت  هر وقت  چشم   چپت  پرید   یه  پارچه  قرمز  بزار  رو چشمت   بگو  من  تورو خوشحال  کردم   تو  هم  من  و  خوشحال  کن

خدایا عاشقتم 
2706