2733
2734

۶۰ درصد مردم هیچی رو جدی نمیگیرن 

واقعا چه خبره اولا این حجم از شلوغی واقعا غیر قابل باوره اون هم بدون دستکش و ماسک یعنی چی آخه؟؟!!!!

همینه که وضع بهتر نمیشه که هیچ بدتر هم میشه روز یه روز 

مردم عزیز توروخدا یه کم رعایت کنید تهران حدود ۳۰۰۰ نفر کرونا گرفتن خیلی این عدد زیاده

تبریز کلا بازارش رو بستن خدا رو شکر هر کس هم باز کنه پلمپ میشه ولی فروشگاهها و مغازه های داخل شهر شلوغن

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تبریز کلا بازارش رو بستن خدا رو شکر هر کس هم باز کنه پلمپ میشه ولی فروشگاهها و مغازه های داخل شهر شل ...

وای عزیزم فقط ۳ روز مونده 

موفق باشی گلم بری و به سلامتی برگردی تو این شرایط هم سخته ولی شیرینیش بیشتره

خیلی مراقب خودت و نی نی کوچولوت باش گلم💕💕💕

2738
وای عزیزم فقط ۳ روز مونده  موفق باشی گلم بری و به سلامتی برگردی تو این شرایط هم سخته ولی شیرین ...

فدات شم مرسی عزیزم گلم طبیعی هستم تاریخش زیاد معلوم نیست این تاریخ رو دکترم برای سزارین داده بود 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
واقعاراسته ماهاکه نداریم خریدکنیم بسته بشه تکلیفون چیه

اصلا خرید اینترنتی رو برای اینجور مواقع گذاشتن 

اسنپ مارکت میاره دم در خونه همه چیز هم تازه و سالمه ما دائم از اونجا خرید میکنیم جدیدا که کرونا اومده

اصلا خرید اینترنتی رو برای اینجور مواقع گذاشتن  اسنپ مارکت میاره دم در خونه همه چیز هم تازه و ...

قیمتش فرق میکنه آیا عزیزم 

2706