2410
2553
عنوان

پوشک و سیسمونی نوزاد

221 بازدید | 21 پست

سلام خانوما. میخوام واسه نی نی ام پوشک بگیرم سایز صفر ولی نمیدونم چ مارکی بگیرم بنظرتون چی خوبه؟؟؟؟ و اینکه لوازم بهداشتی مثل شامپو و پودر و این چیزا چیا لازمه ک بگیرم. ممنون راهنمایی کنید

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍

به نظر من سایز صفر نگیر یا یه بسته لیشتر نگیر چون اگه بچت درشت باشه بهش نمی خوره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هم مولفیکس خوبه هم بارلی لوازم بهداشتی روغن بدن شامپو صابون دست مال مرطوب ناخن گیر گوش پاک کن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2720

شامپو و صابون فیروز خوبه عزیزم

پوشک پریما و کوکومی و مولفیکس و پمپرز خوبه...البته هر پوشکی واسه یه بچه فرق میکنه مثلا یه سریا از مای بیبی راضین ولی پسر من حساسیت میده پوستش به مای بیبی...

ولی واسه اول کار اول خارجی بگیر بعدا ایرانی بگیر

خرسند سابقم فقط عکسمو عوض کردم😁
به نظر من سایز صفر نگیر یا یه بسته لیشتر نگیر چون اگه بچت درشت باشه بهش نمی خوره

اونوقت سایز یک بزرگ نیس واسه نوزاد ی روزه.؟؟ فعلا میخوام یکی بگیرم

2714

شامپو و صابون و پماد کالاندولا 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
پوشک مولفیکس خیلی خوبه  پودر بچه اصلا براش نخر میگن اون گردی که داره برا بچه خیلی ضرر داره&nbs ...

افرین درست میگه...پودر بچه باعث حساسیت و الرژی میشه تو بزرگسالیش...

پودر بچه نگیر براش

خرسند سابقم فقط عکسمو عوض کردم😁
شامپو و صابون فیروز خوبه عزیزم پوشک پریما و کوکومی و مولفیکس و پمپرز خوبه...البته هر پوشکی واسه یه ...

خارجی مارکش چیه؟؟ 

2706