2737
2734
عنوان

ما همیشه دعوا داریم

156 بازدید | 11 پست

در ادامه تاپیک قبلی 

من تک دخترم و  به نسبت زیادی لوسم 

از زمانیم ک فهمیدم طرفم دوستم داره بیش از اندازه بهش گیر میدم همین باعث میشه دعواهامون زیاد باشه 

ولی هر بار میخواستم کات کنم نمیذاره میگه با وجود همه اینا هیچکی برام تو نمیشه 

از طرفی خیلیا دنبالشن 

ولی من به قول دوستان وسواس فکری افتاده ب جونم 

همش حس میکنم دوست داشتنش الکیه

از طرفی واسم تعریف کردن تو بیمارستان خیلی از پرستارا واسش ناز و عشوه میان اون اهمیت نمیده

زیاد گیر نده ی روز ازت زدت میشه ..و دوست داشتنت خدای ناکرده تبدیل ب نفرت میشه براش

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دوسش داری چرا اینکارارو میکنی ؟واسم سواله ‌

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
2728
خیلی کلافم دارم روانی میشم

اخلاقتو عوض کن گلم اون اگه بد باشه راهش رو بلده با رنگارنگای قشنگ توی جامعه سعی کن عشقت رو دو دستی بچسبی 

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
اخلاقتو عوض کن گلم اون اگه بد باشه راهش رو بلده با رنگارنگای قشنگ توی جامعه سعی کن عشقت رو دو دستی ب ...

مرسی از راهنماییت 

همه دعوام کردن 

آرامش کلامت دلمو آروم تر کرد انگاری

2738
مرسی از راهنماییت  همه دعوام کردن  آرامش کلامت دلمو آروم تر کرد انگاری

ممنون عزیزم ان شالله خوشبخت بشی😘

چون همش حس میکنم قراره ولم کنه 

به نظر من اگه این حسو داری بهتره ادامه ندی چون اون کاری کرده که حتما این حس درتو به وجود اومده

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
به نظر من اگه این حسو داری بهتره ادامه ندی چون اون کاری کرده که حتما این حس درتو به وجود اومده

نه ربطی ب کارای اون نداره 

قبلش قرار بود با پسر عموم بهم برسیم ولی اون یهو رفت با یکی دیگه 

بعد از اون حتی ب چشمم هم اعتماد ندارم