1735
1714
نکنه باهاش ازدواج کردی از دلت زده بیرون؟؟؟

نه به اونجا نکشیده

قبلا عاشقش بودم 

بعد فراموشم شد طی روزای سخت زندگی

الان اون عاشقه من حسی ندارم

آدمهای تابستانی ،مشکلی هم ندارند ها فقط مثل تابستان طفلی زیادی قلبشان گرم است.این آدم ها وقتی بروند و ته بکشند ٬ تازه جای خالی شان روی تمام زندگی مان رد می اندازد.آن موقع است که تنها نصیبمان آه است و افسوس...با تابستان و آدم های تابستانی مهربان تر باشیم.وقتی که بروند هیچ چیز جایشان را پر نمی کند تا یک فصل دیگر...💙

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نه به اونجا نکشیده قبلا عاشقش بودم  بعد فراموشم شد طی روزای سخت زندگی الان اون عاشقه من حسی ...

آهان!!! پسر خوبیه؟؟

♡من میتوانم ✓ گروه نارنجی ✌ وزن شروع 64😒👈بعدش شدم 61” 👈 وزن فعلی 58/100گرم 😻 به هدف اولم رسیدم هوراا😻😻👈 هدف دوم 56👈 هدف سوم 54 👈 هدف چهارم 52 👈 هدف پنجم 50 👈 هدف آخر 48 😻😻♥🤩
1718
پس چرا موقعی که عضو میشیم میگه آقا هستی یا زن اون وقت میگفت ورود اقایان ممنوع

خخخخ نمیدونم فازش چیه   

♡من میتوانم ✓ گروه نارنجی ✌ وزن شروع 64😒👈بعدش شدم 61” 👈 وزن فعلی 58/100گرم 😻 به هدف اولم رسیدم هوراا😻😻👈 هدف دوم 56👈 هدف سوم 54 👈 هدف چهارم 52 👈 هدف پنجم 50 👈 هدف آخر 48 😻😻♥🤩
آهان!!! پسر خوبیه؟؟

آره خوبه

همون ک میخامه

ولی نمیدونم چرا دلم راضی نمیشه

آدمهای تابستانی ،مشکلی هم ندارند ها فقط مثل تابستان طفلی زیادی قلبشان گرم است.این آدم ها وقتی بروند و ته بکشند ٬ تازه جای خالی شان روی تمام زندگی مان رد می اندازد.آن موقع است که تنها نصیبمان آه است و افسوس...با تابستان و آدم های تابستانی مهربان تر باشیم.وقتی که بروند هیچ چیز جایشان را پر نمی کند تا یک فصل دیگر...💙