2703
2553

بسم الله الرحمن الرحیم

98.12.23

شایستگی

بچه ها من توی تاپیک اولم راجب ارتعاش صحبت کردم و گفتم که کلیت قانون جذب همون ارتعاشه... تاپیک خیلی مهم بود و به همه اونایی که میخوان از قانون جذب سردر بیارن پیشنهاد میکنم که مطالعه کنن رو اسم کاربریم کلیک کنید و تاپیکای مربوط به قانون جذب رو از روی عنوان پیدا کنید... در اخر اگه مطالبم براتون مفید بود منو هم دعا کنید 

هرچی من مینویسم رو از کانال و دوره اقای شریفی یاد گرفتم  

خب راجب جوهره ارتعاش تو تاپیک نکته ها یه مقداری توضیح دادم و مثال هم زدم و گفتم که دلیل نمیشه چون یه شخصی ادم خوبیه ارتعاشش کاملا خوب باشه

راستی یه موضوع مهم الان به ذهنم اومد

ببینید من تاپیک قبلی مثال زدم گفتم طرف آدم خوبیه شوهرش دزده

خب اون ارتعاشش این بوده... خیلی وقتا ما خودمونو لایق نمیدونیم 

ما خودمونو شایسته اون چیز نمیدونیم و شاکی هستیم که چرا برامون اتفاق نمیوفته

قبول کنید خداییش حتی خود منم اینطوریم...

استادم اقای شریفی میگه خیلی طبیعیه که ما پولدار باشیم ولی به علت عدم شایستگی از دستش میدیم

شایستگی ینی چی؟ شایستگی ینی به یه جایگاهی میرسیم که یه سری موارد حق طبیعی ما میشن خیلی خودمونو لایق اون چیز میدونیم

کسی که ادم خوبیه ممکنه خودشو لایق یه ادم خوب ندونه بخاطر همینه که تو ازدواجش به مشکل میخوره و ناموفقه

خود من خیلی وقتا به دلیل عدم اعتماد به نفس و شایستگی میگم اون چیزی که از هم پست تره و بدتره لایق منه

اما اینطور نیس شایستگی رو باید تو خودمون ایجاد کنیم اونم فقط از طریق ذهن

اقای شریفی یه حرف خیلی قشنگی میزنه تو یکی از ویس هاش و میگه:

جهان بیرون آیینه درون ماست... اگه تمسخر میشیم اگه روابط خوبی ندارم اگه ... اگه ...

همش و همش بخاطر همین عدم شایستگی هستش 

ماها خودمونو لایق نمیدونیم کسی که مسخره میشه خودشو زیبا نمیدونه شاید طرف خیلیم قیافش اوکی باشه ولی دیگران تمسخرش کنن و انقدر اون شخص توی این تمسخر گیر کرده که به قولی تبدیل شده به یه دستگاه تولید کننده تمسخر

ینی انقد توی این ارتعاش منفی گیر کرده که فک کرده دیگه همینه اول و اخرش این ادم باید مسخره بشه و یه جوری با این شرایط کنار بیاد

پس درون مونو تغییر بدیم تا جهان بیرون هم تغییر کنه

قطعا قانون جذب برای اونایی که اعتماد به نفس بالایی دارن خیلی بهتر عمل خواهد کرد.

تمرین:

برای بالا رفتن اعتماد به نفس تون توی یه دفتر هر روز صفات و ویژگی های خوب خودتونو بنویسید کاراییم که باعث شده بخاطرش تشویق بشید رو بنویسید و هر روز بخونید ته دل تون به خودتون افرین بگید بابت تمام صفات خوبی که دارید

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

سوال دارید راجب مطالب بالا میتونید بپرسید دوستان

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

واقعا درست بود،منم ی همچین حسایی دارم و حس میکنم کم هستم البته واقعا خوبم و همه ازم تعریف میکنن ولی همش روی خودم عیب میزارم 

خیلی دار اذیتم میکنه 

سلامت باشید همیشه 💛

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا درست بود،منم ی همچین حسایی دارم و حس میکنم کم هستم البته واقعا خوبم و همه ازم تعریف میکنن ولی ...

بله متاسفانه بنظر من این مشکل میتونی ریشه در کودکی مون هم داشته باشه

مثلا سرخوردگی از طرف والدین یا تمسخر شدن توسط بقیه تو دوران کودکی همه اینا خیلی مهمه و خیلی تاثیر گذاره تو روحیه ادم

ولی خداروشکر که میتونیم خودمونو تغییر بدیم 

تمرینی که گفتمو انجام بده

2720
بله متاسفانه بنظر من این مشکل میتونی ریشه در کودکی مون هم داشته باشه مثلا سرخوردگی از طرف والدین یا ...

برعکس من خونواده خیلی خوبی دارم و همیشه پشتم بودن ،ولی افکار درهمی دارم نمیتونم ب کسی اعتماد کنم نمیتونم باور کنم 

حتما چشم 💛

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چقدر حرفات مصداق گذشته  من بود برات صلوات فرستادن خدا خیرت بده

خواهش میکنم عزیزم

خوشحالم که گفتی مصداق گذشته چون ظاهرا این عدم شایستگی رو تغییر دادی

خواهش میکنم عزیزم خوشحالم که گفتی مصداق گذشته چون ظاهرا این عدم شایستگی رو تغییر دادی

آره روابطم خیلی خوب شده

قبلا از خودم متنفر بودم همه از من بدشون میومد 

الان که خودمو دوست  دارم

رفتار بقیه هم مثل رفتار خودم شده

خدای عزیزم  بخشنده  و مهربونه
2714
آره روابطم خیلی خوب شده قبلا از خودم متنفر بودم همه از من بدشون میومد  الان که خودمو دو ...

خداروشکر عزیزم

چیکار کردی که تونستی خودتو تغییر بدی؟

خداروشکر عزیزم چیکار کردی که تونستی خودتو تغییر بدی؟

دیگه به خودم  عشق میورزم میرم جلو آیینه

به خودم لبخند میزنم😊😊😊.

کل هم خیلی آدم عیب جویی بودم

از خودم مدام ایراد میگرفتم

بقیه هم همینطور

وقتی دیگه ایراد گرفتم

و سعی کردم خودم رو تحسین کنم

دیگرانم منو  تحسین میکنن

خدای عزیزم  بخشنده  و مهربونه