2726
عنوان

خیلی نگرانم بیاید درد و دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 59 پست
خیلی سخته اصلا دیگه رسما دارم دیونه میشم دخترمنم مدرسه ک نمیره همش تو خونس و مدام رو اعصابم اسکی میر ...

از افسردگی هم بالاتر من که روانی شدم همش رو بچه هام غر میزنم زورم به کسی نمیرسه حداقل ماشین هم نداریم که بریم یه دوری بزنیم هوا  بخوریم تویه گاو داری هستیم فقط همش گاو می بینیم بچه هامون هم بداخلاق شدن بی تربیت شدن

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
من دردم بدتر از همه شماس ...پدر و خواهرم میان بیمارستان تهران ولی من انقد دختر بی عرضه ای هستم که نم ...

ای ما هم این بساط و داریم تنها نیستی خودتو ناراحت نکن 

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دردم بدتر از همه شماس ...پدر و خواهرم میان بیمارستان تهران ولی من انقد دختر بی عرضه ای هستم که نم ...

خیلی ناراحت شدم عزیزم خدا کمکت کنه بهت صبربده

من که داشتم بره مالزی تور تنظیم می کردم

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
خیلی ناراحت شدم عزیزم خدا کمکت کنه بهت صبربده

انقد پرروان ...الانم جای اینکه ز بزنه بگه بیاین شبو اینجا نمیزارم برین ...رفت واسه خودش تخمه پفک مفک خرید نشست پای تلوزیون ....چرا این ادم اینجوریه 😭😭

به من یه چیزی بگین از ناراحتی دارم دق میکنم 😭😭😭

چی بگیم من خودم دیگه خیلی داغونم از همه طرف خواهرم تهرانه خودم جنوبم اصلا ی وضی ب خواهرم میگم شوهرت داروخونه کار میکنه عید نرو شهرمون بمون خونت خطرناکه باهام قهر کرده جواب تلفنمو نمیده

آخه مامان بابام ریشون حساسه خواهر و داداشم بیماری خاص دارن میگم اگه خدایی نکرده شما داشته باشین اونا میگیرن و نو شهرمون که هیچ امکاناتی نیس  نرووو گوش نمیده 

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

من الان توی اخبار دیدم

واقعا واقعا این ویروس کار آمریکاس

این امریکا چی میخاد از جون مردم دنیا 

کارش همش کشت کشتاره

حالا یا با جنگ یا اینجوری با ایجاد بیماری

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند
انقد پرروان ...الانم جای اینکه ز بزنه بگه بیاین شبو اینجا نمیزارم برین ...رفت واسه خودش تخمه پفک مفک ...

بهش بگو کرونا بگیری الهی 

2706