2737
2734
عنوان

تجربه همراه داشتن حرز امام جواد(ع)

64340 بازدید | 55 پست

خانومای گل کسی تجربه استفاده از حرز امام جوادو داشته ایا خواصشو به چشم دیدین  

خانومهای گل و عزیزی که اعتقاد ندارید ممنون میشم نظر ندید  

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟

من خوندم میخونم جوار گرفتم البته اونروزا قرانم توخونه پخش کردم وخوندم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خوندم میخونم جوار گرفتم البته اونروزا قرانم توخونه پخش کردم وخوندم

عزیزم میتونم بپرسم چه جوابی گرفتید خدایی نکرده بیماری خواصی بوده

عزیزم میتونم بپرسم چه جوابی گرفتید خدایی نکرده بیماری خواصی بوده

ازخونم وسایل جادو پیداکردم به وسیله اون همسرم ازمن سرد ودشمن وحیوان کرده بودن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
ازخونم وسایل جادو پیداکردم به وسیله اون همسرم ازمن سرد ودشمن وحیوان کرده بودن

پس شما تاثیرشو دیدید

منم یه مدت خیلی اتفاقها و چیزهای عجیب (مثله جن و .....)

این موارد برام پیش اومد طوری که کامل مستعسل شده بودم 

و از همسرم متنفر شده بود م  رفتم دفتر حرم عبدالعظیم گفتن نماز و قران و پخش اذانو قران خدارو شکر مشکل برطرف شد 

ولی گفتم یه حرز هم بدم بنویسن

2738
پس شما تاثیرشو دیدید منم یه مدت خیلی اتفاقها و چیزهای عجیب (مثله جن و .....) این موارد برام پیش او ...

منم نمازاول وقت بعد قران پخش میکنم بعد هرشبم یه صفحه میخونم زندگیم خوب شده

ازجایی وسایل جادو پیدا کردم واقعا معجزه بود

اصلی ترین تاثیر حرز امام جواد همین است که طلسم ها و سحر رو باطل میکنه و مشکل چشم زخم که زندگی خیلی ها رو نابود کرده است حل میکند. حتی در کلیپی شخصی به اقای بهجت عرض کرد مشکل داریم و کارمون به طلاق کشیده اقا فرمودند حرز امام جواد ببندید.یعنی برای خیلی از مشکلات حتی مهر و محبت و موارد این چنینی اول باید این حرز رو  تهیه کرد چرا که منشا اصلی مشکلات رو ظاهرا از بین میبره . با تحقیقاتی که کردم علت این که تاثیر نمیبینیم اینه که یا روی پوست اهو نیست یا نویسنده ش اجازه کتابت نداره یا ساعت نوشتنش بد بوده یا دعای روی نقره ش حکاکی نشده و یا نمازش رو درست نخوندن که خیلی هم طولانی هست یا نسخه ای که مینویسن معتبر نبوده این حرز حدود پنج شش صفحه است.من میگم کامل تحقیق کنید و از حرزهای آماده بازاری استفاده نکنید چون بهتره که به نام خود شخص نوشته بشه از ابتدا و ساعت برای هر شخص منفاوته. ادم یه بار میخواد در طول عمر ش هزینه کنه لا اقل با اطمینان کامل این کار رو بکنه .شما هم نتیجه تحقیقات تون رو اعلام کنید لطفا. من در تاپیک های مرتبط با من حرز تو این سایت این پیامو گذاشتم که همه هم فکری کنیم. شخصی که من میشناسم با تحقیق های زیاد  تا حد زیاد شرایطش رو رعایت میکردند. حتی کل پوست رو به زعفران و گلاب آغشته میکردند و در طول کتابت عود استفاده میکردند و  در ساعت خودش می‌نوشتند و روی پوست اهو بودن کلی تحقیق میکردند.پوست اهوی اصل خیلی گران و نادره با این وضعیت ممنوعیت شکار و ممنوعیت شکار و ....

در مشهد بودند .

حاج آقای عباس نژاد

این شماره اگه عوض نشده باشه 09330837499

تاپیکمو مطالعه کردی و کمکت کرد برام دعا کن...
پس شما تاثیرشو دیدید منم یه مدت خیلی اتفاقها و چیزهای عجیب (مثله جن و .....) این موارد برام پیش او ...

بالاخره حرز گرفتید یانه تاثیر داشت

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
2706