2410
2553
عنوان

خانمها نظرتون راجب دوتابچه با فاصله ۳سال چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بنظرم سه سال کمه،،چون خواهرزادم سه سالشه میبینم که چقدر داره اذیت میکنه،،خواهرم کلی لاغر شده

واقعا سخته برای مادر. چون هردوتا بچه نیاز به مراقبت و محبت دارن و فشار زیادی به مادر وارد میشه. و نمیتونه اونجور که باید به بچه هاش و خودش رسیدگی کنه. 

اینکه میگن بچه ها باهم بزرگ میشن درسته ولی کسی از سختی هایی که مادر میکشه حرفی نمیزنه.

حداقل باید بچه اول ۵ الی ۶ سالش بشه که مادر هم یه نفسی بکشه. و بچه اول هم یه کم مستقل بشه

من بچه اولم ۶سالشه و دومی ۶ماهشه اذیت شدم بزار یه ۸سالش بشه بعدیکی دیگه اونطوری داغون میشی

موافقم. من بچه ام ۷ سالشه تازه دومی رو باردار شدم ولی تا قبل از این اصلا نمیتونستم به بچه دوم فکر کنم.

2714
واقعا سخته برای مادر. چون هردوتا بچه نیاز به مراقبت و محبت دارن و فشار زیادی به مادر وارد میشه. و نم ...

آره دقیقا،،تا بچه اول مستقل نشه فکر کردن به بچه دوم احمقانس

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍

من فاصله بچه هام دو سال و نیمه‌....

یک سال اولش اگه کمک نداشته باشی خیلی سخته...ولی بعدش نه....

من تو شهر غریب بودم یخورده برام سخت..ولی الان شیرینیاشو که میبینم راضییم😉

الان بزرگه ۶ سالشه و کوچیکه ۳ سال و نیمشه...حسابی باهم هم بازین و زیاد کاری به من ندارن...الان دارن همدیگرو قلقلک میدن و میخندن🙂

من فاصله بچه هام دو سال و نیمه‌.... یک سال اولش اگه کمک نداشته باشی خیلی سخته...ولی بعدش نه.... من ...

اتفاقا منم که تو فامیل دیدم بچه های پشت سر هم با هم بازی میکنن دعوا میکنن قهر میکنن پشت همن مواظب همن کلا با همن ولی تک فرزندا که هیچی کلا پدرو مادرو اویزون کردن.... فاصله زیاد هم به درد هم نمیخورن همدیگه رو درک نمیکنن....

منم گفتم دوتا میخوام بهتره پشت سر هم بیارم تموم شه بره😁

اتفاقا منم که تو فامیل دیدم بچه های پشت سر هم با هم بازی میکنن دعوا میکنن قهر میکنن پشت همن مواظب هم ...

انشاالله بهترین ها برات پیش بیاد...چه بچه ها پشت سرهم باشن چه با فاصله..مهم اینکه خوب تربیت بشن و عاقبت بخیر

من الان از شرایطم راضی ام..نمیگم سختی نکشیدم..هرچیزی سختی خودش و داره.....

امیدوارم شما هم بتونی بهترین انتخاب با توجه به شرایط زندگیت داشته باشی....😊

انشاالله بهترین ها برات پیش بیاد...چه بچه ها پشت سرهم باشن چه با فاصله..مهم اینکه خوب تربیت بشن و عا ...

ممنون عزیزم ...مهربون... ان شاالله شما همیشه بهترین انتخابها داشته باشین و بهترینها شامل حالتون بشه

2706