1676
1605

یکی از دوستام میگفت یه دکتری دیروز تو شبکه تماشا حرف زده و گفته ازمایش خوت صددرصد نیست و احتمال خطا توش هست.شما هم شنیدین؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

بهتره برای تشخیصشم حتی نرفت مراکز درمانی خیلیا بخاطر شک داشتن رفتن درمانگاه یا تست دادن به هر طریق و تا قبلش سالم بودن

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند ( ارنست همینگوی نویسنده معاصر آمریکا)

سلام اره.معیار اصلی سی تی ریه هس.حتی اگه ازمایش منفی باشه

چه گویم که ناگفتنم بهتر است🙃                                 امضا ندارم انگشت میزنم🤞                                                        

ستی اسکن برای اینه ک ببینن ک ریه هاعفونت داره یانه اگ داشت کروناداری جفتشومیگیرن برای کسایی علائم دارن

سَـــرسَـــری رد شـــو ،و ..زنـــــدگـــــی کـن !دقّــــت ،دق اَت مــــی دهـــــد!سهم من ازتورویا من باتوزندگی میکنم تومنوخیلی دوستداری میایی جلو دستمومیگیری اما...چشاموبازمیکنم فقط ازتویه چیز برام باقی میمونه حس دلتنگی💔
1668
با آزمایش خون سطح گلبول سفید واندازه میگیرن وهر کس پایین بود میره برای سی تی اسکن ریه بله دوستتون در ...

متوجه شدم‌یعنی اگه به ازمایش خون مشکوک شدن باید برن برای سی تی اسکن؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

فکر کنم دو سه مرحله آزمایش میگیرن تا معلوم بشه مثبته واسه اونایی که مشکوکن عکس تا وضعیت ریه هاشونو ببینن بعضیام هم که کرونا دارنو وضعشون خوبه و زود خوب میشنم عکس نمیگیرن

با آزمایش خون سطح گلبول سفید واندازه میگیرن وهر کس پایین بود میره برای سی تی اسکن ریه بله دوستتون در ...

ولی میگه شاید همین سطح رو هم درست نگه.امکانش هست؟

مال زمانیه که دکتر تشخیص بده ریه دچار مشکل شده

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
ولی میگه شاید همین سطح رو هم درست نگه.امکانش هست؟

خوب معمولا یکی از اصلی ترین علائمش همینه سطح گلبول ولی خوب حتما اگه طرف همه علائم وداشته باشه ولی آزمایش نشون نده من پزشک نیستم ولی خوب احتمالا سی تی ریه ازش میگیرن