2737
2734

اول بگم من یه کتاب دارم میخونم به نام زن و پول ..واقعا عالیه به نظرم حتما بخونید 

بعد هم بگید چه کارهایی برای رسیدن به اهداف مالیتون میکنید ..راه و روش پس اندازتون چیه ..حتی واسه چیزای کوچیک 

من خودم حقوق هر ماهمو طلا میخرم و در عرض 3 سال با جهش قیمت پولم 5 برابر شد ...با طلای بچه هم شروع کردم حتی...دوم یه قلک هم دارم که پول خرد میریزم توش ...سوم یه حساب دارم کا کارتشو گم و گور کردم فقط توش پول میریزم ...حالا 10 تومن یا 100 تومن حتی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مگه چقد پول داری ده تا جا گذاشتی

خوب من شاغلم..کار اصلیم هست و یه کار پاره وقتم واسه دل خودم میکنم و الان خیز واسه کار بعدیم هم برداشتم ...بعد از شوهرمم پول میگیرم دیگه ...حالا اینارو تقسیم میکنم هی ...پول خرد هم که همه دارن دیگه😂😂

من سعی میکنم اگه از پس اندازم یه روز ی خرج کنم هرمقدار ک برداشتم حتما حتما در اولین لحظه ک دوباره پول دستم بیاد بزارم سرجاش انگار ازکسی قرض گرفتم وکارمو راه انداختم وپس پول طرفو دادم.

دوم اینکه اول یه هدف مشخص میکنم واسه خودم تا بتونم با اراده بالایی پول پس انداز کنم ب امید رسیدن ب هدفم.

فعلا ک یک سکه دربساط نداریم با شوهرم چون یه زمین خریدم که خداروشکر یکم دیگه پولش رو تموم میکنیم نصف پولش ازپدرشوهرم گرفتیم ک فقط پول اونو تموم کنیم حله انشالله و بعدش دو هدف دیگه دارم ک انشالله ب امید خدا دلم روشنه ک میتونیم و وقتی اخرین قرون قرض رو بدم دوباره پس انداز برای هدف بعدی🌹😍😍😍😍

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
منم خیلی میخابم  به نظرم بخابی بهتر از پول جمع کردنه

به قول یکی از عزیزان وقتی مردم وقت واسه خوابیدن زیاد دارم ☺شایدم من اشتباه میکنم ولی به شدت ذهنم معطوف درآمد و پول هست کلن

2738
خوب من شاغلم..کار اصلیم هست و یه کار پاره وقتم واسه دل خودم میکنم و الان خیز واسه کار بعدیم هم برداش ...

منم دوتا جا دارم یکی شوهرم بهم پول میده خودمم از جیبش یواشکی میگیرم پس انداز میکنم😁😁😁

به قول یکی از عزیزان وقتی مردم وقت واسه خوابیدن زیاد دارم ☺شایدم من اشتباه میکنم ولی به شدت ذهنم معط ...

خوب میکنی همینطور ادامه بده فعلا جوانی ک وقنی پیر شدی و حتی دیگه نخواستی سرکار بری همینقدر داشته باشی ک محتاج کسی نشی از خودت خونه وماشین وکلی پس انداز داشته باشی اون وقت حتی بچه هات ک هیچ حتی بقیه هم حالتو میپرسن ولی وقتی هیچی نداشته هیچی هم نیستی توی این دوره زمونه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
ب قول خودم وقتی میخای تهش بمیری چرا انقد پول جمع میکنی😐

مردن که تهشه ولی چجور زندگی کردن مهمه 

مردن تو بنز بهتره یا تو پیکان ؟؟

مردن تو جوب بهتره یا تو خونه لوکس به نظرت 

حتی بخوای بری سالمندان ...سالمندان دولتی کجا 😂😂سالمندان بالاشهر کجا 

آدمی که 30 سال زندگی کرده اما مرفه بهتره یا 90 سال با زندگی معمولی به نظرت ؟؟

منم دوتا جا دارم یکی شوهرم بهم پول میده خودمم از جیبش یواشکی میگیرم پس انداز میکنم😁😁😁

اون قسمت یواشکی خیلی مزه میده ...من یواشکی برنمیدارم اما اعداد رو رند میکنم به سمت بالا 😂😂😂

خوب میکنی همینطور ادامه بده فعلا جوانی ک وقنی پیر شدی و حتی دیگه نخواستی سرکار بری همینقدر داشته باش ...

دقیقا ..واقعا این حرف که تا پول داری رفیقتم راسته 

مردن که تهشه ولی چجور زندگی کردن مهمه  مردن تو بنز بهتره یا تو پیکان ؟؟ مردن تو جوب بهتره یا ...

الان ینی تو خونه لوکس بمیری اون دنیا واست تخفیف میدن؟یا مثلا اگ تو بوگاتی بمیری دردش کمتره؟😂من ک بابام از این بابت مشکل نداره خداروشکر ، هنوزم مجردم ولی ایندمم نمیخام فقط وایسم پول جمع کنم

میخام با اون چیزی ک دارم زندگیمو ب بهترین شکل بگزرونم🤙🏻

2706