2737
2734

برعکسه همه چی حالا اگه اصرار میکردیم‌ میگفتیم

گزارش نزنین نترکه

به ثانیه نمیکشید تاپیک میترکید

تو تاپیک قبلی ۲۰۰ هزار بار همه رو ریپلای کردم ک‌گزارش بزنین

هنوز تاپیک هست

یه معرفت به خرج بدین دیگه لطفا استرس ازم برداشته شه😔😔

مَرا چون خلیل آتشی در دل است🍃 که پنداری این شُعله بَر مَن گُل اَست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عه چرا ترکوندی ؟😬😬😬😬 داشتم میخوندم رسیدم به جایی ک با زنه قرار گذاشتی ترکید 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پاک کن😭😭😭

پاک کن😭😭😭

چیو ؟

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
منم نفهمیدم چیو

فکر کنم اسی نمیخواد کلا تاپیک داشته باشه 😕

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2738
تاپیکی نداره که حتما همینو میگه

آره دیگه همین یکیم نمیخواد 😕 

پاک کن😭😭😭

سلام عزیزم با گزارش دسترسیتون بسته میشه

الان این تاپیک هیچ دلیلی نداره که بخوایین با گزارش حذفش کنین بعدا لینک بدین تو تاپیک حذف

لینک حذف پست و تاپیک درخواستی کاربران | تبادل نظر نی نی سایت

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم با گزارش دسترسیتون بسته میشه الان این تاپیک هیچ دلیلی نداره که بخوایین با گزارش حذفش کنی ...

ممنون نی نی یار مهربون

ممنون نی نی یار مهربون

امضاتون خیلی زیباست

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
Tnx

سلام
خوب هستین؟

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU