2726

من دانشجو ارشد ژنتیکم دخترمم ۱۶ ماهشه وقتایی که میرم دانشگاه میزارمش پیش مادرشوهرم  وتصمیم دارم دندونپزشکی بخونم بعد از اتمام ارشدم  الانم همزمان درس میخونم هم واسه ارشدم هم واسه کنکورسراسری   

خیلی سخته ولی با برنامه ریزی میشه انجامش داد من ساعت شش صبح هرروز بیدارمیشم وساعت یازده ونیم میخابم  یعنی دخترمو میخابونم بعد هم خودم

کارای خونه وکارای دانشگاه و....همه رو زمان خودشو داره ویه سری روزها هم هستن که روزای جبرانی اسمشو گذاشتم که اگه روزی مهمون اومد نتونستم درس اون روزمو بخونم  زمان جبرانی کمکم کنه

باور کنید توی هرشرایطی میشه به هرچی که بخایم برسیم فقط درجه سختیش ممکنه تغییر کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دانشجو ارشد ژنتیکم دخترمم ۱۶ ماهشه وقتایی که میرم دانشگاه میزارمش پیش مادرشوهرم  وتصمیم دارم ...

سلام مامان نیلا

منم میخوام واسه ارشد ژنتیک بخونم خیلی سختمه با بچه اصلا وقت آزاد ندارم 

خوایش خیلی سبکه

خودمم میخوام بخونم خوابم میگیره

چیکارکنم با خوابم؟

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
2728
من صبح زود که برای شیر نینی بیدار میشم ناهارم رو میزارم تا هشت غذام امادست ظهر فقط گرمش میکنم بقیه ز ...

تز خوبی بود. اجرا میکنم. ممنون

نیروانا پک :آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری! عبارت نیروانا پک رو تو گوگل سرچ کنید .

سلام 

من بچم۱۵ماهشه خیلی اذیتم

خوابش بده

میخوام امسال کنکور بدم

پرستارم گرفتم ولی از خودم جدا نمیشد

با دیدن پستتون ک گفتید قبول شدم واقعا اشکم درامد

گفتم ممکنه منم ب ارزوم برسم

لطفا واسه منم دعا کنید

تاپیک های انرژی مثبت صدام کنید
سلام  من بچم۱۵ماهشه خیلی اذیتم خوابش بده میخوام امسال کنکور بدم پرستارم گرفتم ولی از خودم ج ...

سلام چقد این تاپیک برام جالب بود منم یه پسر ۲ ساله دارم که خیلی شلوغه منم درس میخونم 

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
سلام چقد این تاپیک برام جالب بود منم یه پسر ۲ ساله دارم که خیلی شلوغه منم درس میخونم 

چی میخونید؟

ولامن کم کم دارم دلسرد میشم

پرستار پیدا نمیشه دخترمم خیلی کوچیکو وابستس۱سالو خورده ایه

تاپیک های انرژی مثبت صدام کنید
چی میخونید؟ ولامن کم کم دارم دلسرد میشم پرستار پیدا نمیشه دخترمم خیلی کوچیکو وابستس۱سالو خورده ایه

من انسانی ساله دیگه کنکور میدم

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
منم میخام واسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم،یه پسر۳ساله و دختر۳ماهه دارم،نمیدونم چطور برنام ...

منم شرایط سختی دارم اتفاقا دارم کم و بیش خودمو واسه آزمون استخدامی آماده میکنم یه دختر یک ساله و یه پسر هفت ساله دارم تازه هفت ماهه هم باردارم :-/  تا حالا ده تا برنامه ریزی نوشتم ولی هربار ازشون عقب افتادم 

سلام چه رشته ای میخونید؟ 

عضو گروه تاپیک بامداد خمار وزن اولیه ۷۴ وزن فعلی ۶۷ ، وزن هدف ۵۵💪گروه زرد💛
منم میخام واسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم،یه پسر۳ساله و دختر۳ماهه دارم،نمیدونم چطور برنام ...

سلام رشته تون علوم تربیتی بود ؟ 

عضو گروه تاپیک بامداد خمار وزن اولیه ۷۴ وزن فعلی ۶۷ ، وزن هدف ۵۵💪گروه زرد💛
2706