2737
2734
عنوان

بچه ها یه سوال دارم...

110 بازدید | 9 پست

کسی میدونه دلیل ریزش مو . ابرو. مژه چیه؟؟؟

کم نه هاااا

منظورم مثل کسایی هست که شیمی درمانی میکنن کلا همه موهاشون میریزه اونجوری منظورمه.

یکیو میشناسم مثل اونایی هست که شیمی درمانی میکنن ولی میدونم که سرطان نداره.

میخاستم ببینم کسی دلیلشو میدونه؟؟؟؟؟

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوک روانی نداشته؟

نمیدونم.

من چیزی نپرسیدم گفتم یه وقت ناراحت میشه.

ولی دوس دارم دلیلشو بدونم

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
2738
یه خانمی شوهرش بهش خیانت کرد شب خوابید صبح بیدار شد تمام موی سر و ابرو و مژه هاش ریخته بود

اخی.

ممنونم از راهنماییت

یه بیماری هست ک من دیدم ی نفر این جوری بود. مربوط ب تیروییده...

من تیرویید دارم ولی دیگه ول کردم قرصاشو چون حالمو بد میکرد باید ناشتا میخوردم ولی الان موهام افتضاح میریزه دست میکشم تو موهام دستم پر مو میشه الان موهام کوتاهه پسرونس میریزه قبلن تا با سن بود اصلا نمیریخت 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید