2726

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهر ما دیگ وضعیت قرمزه 🥺من ک اصلا بیرون نمیرم بدونم 😔ولی خب خلوته مسلما

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

من ی شهرستان کوچیکم نمیگم کجا چون امکان داره کسی از اونجا باشه

ب شدت مردم رعایت نمیکنن و همه خریدای عیدو انجام کیدن

از دست فروشام نگم بهت

میشه برای سلامتی و ب دنیا اومدن ب موقع میوه درونم ی صلوات مهمونم کنی؟خدایا دامن همه منتظرا رو بحق علی اصغر سبز کن🙏

تهران هم بازه.

رفت و امد خب مثل هر سال نیست ولی نسبت به این وضعیت بازم زیاده و ترافیک هست.

خرید هم خیلی کم مردم میرن.

ایران از چین بدتر میشه چون رعایت نمیکنن.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.

من اصفهانم هیچ خبری از وضعیتذشهر ندارم سه هفته هست تو خونم ولی با این همه آمار بالا که تی وی میگفت داره اصلا نشنیدم بگم کسب و کارها را تعطیل کنن یا ورود خودروهای غیر بومی ممنوع شه عجیبه استانها با آمار کمتر دارن اینکارو میکنن انگار مسئولین اصفهان خوابن