1676
1605

مغزم داره میترکه با اینکه من نسبت به قبل خیلی بهتر شدم و سعی میکنم با دوتا بچه چیزی براش کم نذارم حالا چکار کنم

باهاش صحبت کن، بگو ک ناراحت شدی و دلیل کارش رو بپرس

جنگ و دعوا نکن

هر چند سخته

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677
1668

تاپیک منوبخون.

میفهمی که چه جوابی بهت میده.

بزار هر گ... ی دوست دارن بخورن.

من سر این موضوع چند روزه باهاش قهرم.

خدایا خودت مواظب دنیای ما و حالمون باش. هممون یه عالمه ارزو داریم.الان قدر رفت و امد رو میدونیم قدر بغل کردن هامون رو میدونیم الان فهمیدیم که کسایی که به ظاهر باهاشون خوب بودیم رو خیلی دوست داشتیم ولی کینه و بخل نمیذاشته دوست داشتن رو حس کنیم.خدایا لطفا با کرونا ؛کینه ، بخل، حسد، دوری، دل سنگی رو هم نیست و نابود کن. اااااامیییییین🙏🙏🙏😍😍😍

گفت چرا ناراحتی گفتم هیچیم نیس برداشتم پیج اون عکسارو براش فالو کردم اگه گفت میگم من کردم نمیخواستم فک کنم شوهرم بهم خیانت نمیکنه اینجوره جلو چشمته نمیخاد دنبالشون بگردی

بالاتر گفتم چکار کردم جواب میده ینی؟

اره جواب میده،به شرطی که خودتو سنگین بگیر تا جایی که فقط راه کارش پاک نردن باشه،البته همه مردها نگاه میکنن فقط زرنگا لایک نمیکنن

خدایا خیییلی دوست دارم،تنها ارامش من تو دنیا تویی،ای خدای که از پدر و مادر مهربونتری،تورو به طه و یس تورو به حضرت مهدی عاقبت همه ی ما رو ختم به خیر کن❤❤❤
1645