2737
2734
عنوان

طرف صحبتم با اوناييه ك دارن ميرم بيرون خريد عيد ومسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومدم ببینم می خوای بهشون چی بگی .آی ام یک قرنطینه ای

با شما كاري ندارم برو بيرون شما جز خوبايي😬❤️

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

والله ۱۹ روز شد بیرون نرفتم نه خودم نه بچه هام

به حق ۵ تن چین با خاک یکسان بشه انقدر عن وسوسک.وخفاش.خوردن تا فاضلاب معدشون دنیا رو به گند کشید

عیدمون هم خراب کردن خراب  

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
2728
والله ۱۹ روز شد بیرون نرفتم نه خودم نه بچه هام به حق ۵ تن چین با خاک یکسان بشه انقدر عن وسوسک.وخفاش ...

بابا این چینی ها یا خودشون یا امریکا ویرووس درست کرده کاملا بیولوژیک و هوشمند عمل میکنه

پسر گلم 
والله ۱۹ روز شد بیرون نرفتم نه خودم نه بچه هام به حق ۵ تن چین با خاک یکسان بشه انقدر عن وسوسک.وخفاش ...

هنوز فکر می کنید به خاطر خوردن خفاشه؟

این یه ویروس دست ساز ساخت بشره برای کنترل جمعیت کره زمین

شوهر منم از دیروز بستریه خدا میدونه چه حالی دارم . فقط از خدا میخوام به آبروی پدر و مادرش سالم برگرده خونه . ترو خدا سفر نرید

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738
بابا این چینی ها یا خودشون یا امریکا ویرووس درست کرده کاملا بیولوژیک و هوشمند عمل میکنه

نمیدونم هر چیه وکار هر کسی هست الهی داغون بشن

نمیدونی چقدر سخت این روزها برای من وبچه هام امروز با واتساپ.تماس تصویری گرفتم با مادرم این غصه نداره که هر دو تهران باشیم.ولی این ویروس اجازه دیدار نده

هنوز فکر می کنید به خاطر خوردن خفاشه؟ این یه ویروس دست ساز ساخت بشره برای کنترل جمعیت کره زمین

اره .صحبتای یه دکتر و الان داشتم گوش میدادم .میگفت صد در صد طراحی شدس این ویروس

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
منم  دلم میخواد برم استخر...الان بیست روزه خونه ام 😭😭😭

میگم که.خرید شب عید.ذوق وشوق بچه ها موقع خرید.وغیره هم نابود شد

شوهر منم از دیروز بستریه خدا میدونه چه حالی دارم . فقط از خدا میخوام به آبروی پدر و مادرش سالم برگرد ...

الهي بگردم ايشالا خدا بحق امام جواد ك تولدش تو اين ماه عزيزه سلامت برگرده پيشت خيلي ناراحت شدم

كدوم شهري؟

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
نمیدونم هر چیه وکار هر کسی هست الهی داغون بشن نمیدونی چقدر سخت این روزها برای من وبچه هام امروز با ...

الهی هردو خانواده سلامت باشید تموم میشه و همو میبینید انشالله لازم هر اتفاق خوب شکر کردن خداست اتفاقا شما خدارو شاکر باش خدااول اینکه خداروشکر مادرتون هست دوم اینکه واتس اپ تماس تصویری هست همیشه میتونه بدترم بشه

پسر گلم 
2706