2726
عنوان

دوستان لطفا دکتر خوب برا لاپراسکوپی کیست تخمدان بهم معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 14184 بازدید | 53 پست

سلام، این تاپیک هرچند برای مدتها قبل هست اما چون خودم خیلی برای کیستم سختی کشیدم اینجا مینویسم شاید کسی سرچ کنه و بتونه از تجربیات من استفاده کنه.اولا اینکه پزشکای محترم ما واقعا دلسوز نیستن من چنتا دکتر عوض کردم تو مطب خصوصی اما به تجربه فهمیدم مراجعه به بیمارستانهای دولتی بهترین گزینست ازون جهت که پزشک منفعتی نداره و همیشه واقیعیت رو بیان میکنه.این از پزشک .دوم اینکه باید نوع کیستم رو تشریح کنم برای من یک کیست 55 میل در 35 میل تشخیص داده شده بود که نوعش هموژاریک مشکوک به اندومتریوز. دو تا پزشک عمل رو پیشنهاد دادن ولی من تن ندادم و دارویی با عنوان دروسبلین برای من تجویز شده بود که همون رو مصرف میکردم ضمن اینکه چند روز بعد از شروع قرص درد های زیر شکمم تشدید شد در حدی که مسکن هم ارومم نمیکرد و من علتش رو نمیدونستم و هیچ پزشکی هم علتش رو توضیح نداد،و بعدها فهمیدم که خود داروی هورمونی باعث درد میشه چون داره عمل میکنه.به بیمارستان میلاد مراجعه کردم که متخصص زنان پیشنهاد کرد عمل نکنم داروهامو مصرف کنم و درد رو تحمل کنم چون عمل عوارض خودش رو داره.به هر حال توضیح بدم که چه کارهایی بهتره انجام بدین تا بهترین نتیجه رو بگیرین،

1.تا جایی که میتونین استراحت کنید و چیزای سنگین بلند نکنید خم نشید

2. ورزش کردن سنگین کنار بزارید هر نوع ورزشی

3.رژیم غذاییتون مهمه :گوشت قرمز لبنیات سیب زمینی ماکارونی برنج حلیم گوجه تخم مرغ رو کنار بزارید غدای سرد به هیچ عنوان مصرف نکنید،

پرخوری نکنید خیلی کم غذا بخورید 

ابمیوه صنعتی چای قهوه غداهای کنسروی و دارای مواد نگهدارنده کنار گذاشته بشه

تا جایی که میتونید مایعات مصرف کتید من صبح سه لیوان اب گرم میخوردم که یک لیوانش با سرکه سیب مخلوط میشد.اب پرتقال اب هویچ و کرفس 

لیمو ترش هر روز استفاده میکردم

از بابونه دارچین مقدار کمی رازیانه و اویشن دم نوش درست میکردم روزی دوبار شکم خالی قبل از غذا 

عسل هر روز 

سرکه سیب یک قاشق مخلوط با اب گرم روزی دوبار

تحرکم در حد صفر 

و به این صورت یک ماهه به لطف خداوند کیستم از بین رفت در حالیکه فکر میکردم مجبور به عمل هستم و ناگفته نمونه که بسیار درد کشیدم

امیدوارم استفاده کنید و از استرسی که پزشکا بهتون میدن دوری کنید چیزی که من رو خیلی اذیت کرد و اینجا اومدم بنویسم که اگر کسی درگیر شد نگران نباشید و با ارامش و صبر و استراحت و راهکارهایی که بهتون گفتم خودتون رو درمان کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی بهاره. جون من کلا موندم عمل باز بهتره یا لاپراسکوپی؟2تا دکتر زنان رفتم میگن عمل باز بهتره موادش ...

سلام. خوبید؟؟عزیزم بالاخره شما عمل کردید یا نه؟؟پیش کی عمل کردید؟؟؟

عزیزم مامان من یک کیست 12 سانتی درمویید داشت که با کلا رحم و تخمدانش رو پیش دکتر آصف جاه با عمل لاپا ...

سلام. خانومی شما مادرتون با دکتر اصف جاه عمل کرد.هنوز هم راضی هستید؟؟من کیستم مثل مادر شماست و هنوز بچه ندارم میترسم بچه دار نشم

مخصوصا دکترای دیگه رفتم گفتن چون کیستت ۱۰ سانته تخمدان راست  رو هم در میاریم 

2728

[QUOTE=79521294]سلام عزیزم شما بالاخره عمل کردید؟چطوربودمنم میخام برم برا عمل میترسم[/QUOTEبله عمل کردم خیلی راحت بودفکرشونمیکردم اینقدراحت باشه.نه اصلادردنداشتم بعدش لاپاراکردم بیمارستان محب کوثردکترکارگر

خدایاخودت کمکم کن
سلام. خانومی شما مادرتون با دکتر اصف جاه عمل کرد.هنوز هم راضی هستید؟؟من کیستم مثل مادر شماست و هنوز ...

سلام، من عمل كردم كيستمم خيلي بزرگ بود درموويد ٢٠ سانت بود، و هر كسي عمل نميكرد، پيش همه دكترا رفتم ، اصف جاه رفتم برخورد اولش خيلي بد بود حتي بهم گفت ممكنه سرطان باشه، و با اينكه عمل من اورژانسي بود گفت جا ندارم برو يه ماه ديگه، قبل هرچيز هم گفت ٣ تومن واريز كن حساب دكتر، من چون اورژانسي بودم رفتم دكتراي ديگه هم ويزيت شدم، در نهايت خانم دكتر مهدوي بدون فوت وقت گفت فوري بايد عمل شم بسيار دكتر خوب و مهربوني هستن و زيرميزيم نگرفت خدا بهش بركت بده، من بعد عمل هيچ مشكلي نداشتم فقط تا ٤ روز درد كتف داشتم به خاطر گاز، بعدشم خيلي خوب بود ، لاپاراسوپي بهترين عمله شك نكن

2706