1711
1707

اره خیلییی مهربونه 

مرسی @نی_نی_یار_5     عشقی

❤️و عشق سرآغاز آدمیت است... ❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

چتونه 

نی نی یار میگه برا هرچی منو تگ نکنین نمیرسم همه رو جواب بدم تاپیکای مهم جا میمونه 

بعد شما ....

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
1710
چتونه  نی نی یار میگه برا هرچی منو تگ نکنین نمیرسم همه رو جواب بدم تاپیکای مهم جا میمونه  ...

خودشون اومدن لایکمون کردن دعوا نکردن شما چرا عصبی شدی جانم

❤️و عشق سرآغاز آدمیت است... ❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
خودشون اومدن لایکمون کردن دعوا نکردن شما چرا عصبی شدی جانم

عصبی نشدم 

فقط به خاطر حرف خودشون میگم 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
1709
قربونت برم خودتی که مهربونی    

خسته نباشی با این حجم تاپیکای ماها ❤️

همه پیامها رو جواب دادم که البته خیلی وقتها تو شیفت خودم نباشه جواب نمیدم وقتی 5 میام قبلی ها رو هم ...

عزیزم اون کاربری منو باز کن خانمی...بخدا افسرده شدم ...😭😭😭😭

1717