2733
2734
عنوان

خستگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 40 پست
برای مشکل انعقاد خون چی تجویز کردن ؟چرا گذاشتی 3 تا سقط کنی اخه؟زودتر کاش بررسی میکردی ...منم مشکل ا ...

ببین من خاک برسر  سر هیچی بچه هام و از دست دادم دیگه الان اصلا پریود نمیشم

من به زودی مامان میشم 💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای مشکل انعقاد خون چی تجویز کردن ؟چرا گذاشتی 3 تا سقط کنی اخه؟زودتر کاش بررسی میکردی ...منم مشکل ا ...

من حتی آخریش همه چیش تشکیل شده بود 

من چون استراحت بودم نباید زیاد کار میکردم اما خانواده همسرم انگار دشمن خونی من بودن صبح تا شب منو به بهانه ی مختلف این ور و اون ور میکشیدن  اگر نمی رفتم هم داستان میشد تا بچه ی من سقط شد و اینا راحت شدن

2728
از کجا میدونی تخمک نداری  انقدر حالم بده از صبح دارم گریه میکنم خسته شدم

چون با داروهای محرک و امپول ها تخمک هام رشد نمیکرد بله من یائسگی زودرس داشتم ...استرس بدترین چیزه من یک سال استرس داشتم برای پدر و مادرم همه چیزم نابود شد ...باید بری تو سیکل تا دارو بهت بدن اگه تخمک نداشته باشی معلوم میشه ....من تا 6 دوره دارو گرفتم چند تا مرکزم رفتم و دست نکشیدم و دیگه مراکز دولتی گفتن اهدایی نداریم منم رفتم خصوصی ...لطفا 10 تا ال دی بخور تا پریود بشی و روز 2 پریودت برو هر مرکزی که میخوای سونو بشو

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
من حتی آخریش همه چیش تشکیل شده بود  من چون استراحت بودم نباید زیاد کار میکردم اما خانواده همسر ...

چه حیف...خوب چرا رفتی ...چون خودت باردار شدی ممکنه با محرک بازم باردار بشی نیاز به ivfنباشه..گذشته ها گذشته غصه نخور پیگیر درمانت شو

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
من حتی آخریش همه چیش تشکیل شده بود  من چون استراحت بودم نباید زیاد کار میکردم اما خانواده همسر ...

بعضی اوقات باید گفت نه نمیتونم بیام...داستان بشه باید استراحت میکردی ...هر سوالی داری بپرس اول مهمه که پریود بشی بری تو پریود سونو بشی بهت بگن وضعیت تخمدانهات چه جوره و رحمت

چه حیف...خوب چرا رفتی ...چون خودت باردار شدی ممکنه با محرک بازم باردار بشی نیاز به ivfنباشه..گذشته ه ...

مگه میشه غصه نخورد افتادم تو هچل به این بزرگی 

موهای بلندم همشون می ریزن پریودم که نمیشم 

ولی با این همه مرسی عزیزم❤❤❤❤

عزیزم تو این سینا اهدایی میشه گرفت؟

من اخه نمیخوام زیاد وقت تلف کنم میخوام ببار اهدایی بگیرم بعدها با تخمک  خودم امتحان کنم

2738
مگه میشه غصه نخورد افتادم تو هچل به این بزرگی  موهای بلندم همشون می ریزن پریودم که نمیشم  ...

بله میشه گرفت ...بعد از سقط منم موهام میریزه...

منم گاهی سرگیجه دارم و همش دوس دارم بخوابم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
عزیزم شما تخمک اهدایی گرفتین؟

ازکجامتوجه شدین

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2706