2737
2734
عنوان

کرونا و از دست دادن حس بویایی و چشایی. حتما بخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 11342 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بچه ها منم حس چشایی و بویایی رو از دست دادم به مشاوره زنگ زدم گفت کرونا خفیفه 

عزیزم خوب شدی؟واقعا کرونا بود

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
آره بچه ها منم حس چشایی و بویایی رو از دست دادم به مشاوره زنگ زدم گفت کرونا خفیفه 

سلام گلم شما علائم دیگه ایی هم داشتین؟الان خوب شدین؟دارو چی خوردین؟

خدایا به من و عشقم نی نی خوشگل و سالم بده خیلی خیلی زود 🙇‍♀️🙋‍♀️👨‍👩‍👧👪
2731
این فقط ی فرضیه هست مقالش تو همین سایت هست چون از دست دادن حس بویایی و چشایی خیلی شایع شده و همزمان ...

فرضیه نیست تایید شده 

سازمان بهداشت جهانی هم تو سایتش گذاشت که از دست دادن بویایی و چشایی از علایم کروناست

2738

عزیزم من رشت زندگی می کنم خیلیها اینجا اینطوری شدن من و خواهرم و یه سری از فامیلا ، مشکل خاصی نیست من خودم یک ماه اینطوریم نگران نباش

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
سلام خوبین بویایی تون بعد چن وقت برگشت

سلام عزیزم بعد از سه ماه اونم هنوز کامل نه 

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
2706