2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی بد غدا میخوره و کثیفه

370 بازدید | 11 پست

تا قبل کرونا که دستاش نمیشست میومد غذا میخورد کلا ادم تنبل و تن پروری هستش.عشق خوابیدنه.الانم ی چیزی ک اضافه بیاد از غذاش من ک نمیخورم مستقیم میریزم دور البته بخاطر کرونا دستاش میشوره.اما در کل کثیفه خیلی چکار کنم یکم تمیز باشه و رعایت کنه؟

گلشو اینجور سرشتن کاری بر نمیاد مادرش باید از بچگی تلاش میکرده. 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون به نظر خودش خیلیم تمیزه ولش کن 😂

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
2731
2738
وقتی کرونا گرفت ادب میشه

خدانکنه هرچی به ذهنتون رسید تایپ نکنید خب

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
اون به نظر خودش خیلیم تمیزه ولش کن 😂

همه خودشونو تمیز ترین میدونن. مادر شوهر من میبینه بیشتر غذاهاش خورده نمیشه هیچ کس با اشتها نمیخوره ولی همش میگه من آشپزیم عالیه همه دوست دارن😂

بعد از مرحوم مادر بزرگم کثیف ترین آدمیه که تاحالا دیدم بعد همش از سلیقه و تمیزیش تعریف میکنه همه هم پشت سرش میخندن. دعا کن خدا شفاش بده😄😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده
همه خودشونو تمیز ترین میدونن. مادر شوهر من میبینه بیشتر غذاهاش خورده نمیشه هیچ کس با اشتها نمیخوره و ...

آمین 

وقتی کرونا گرفت ادب میشه

آدمای اینطوری در برابر همه ویروسو میکروبا ایزوله ان 😂😂 فقط ناقل میشن😳

1
5
10
15
20
25
30
35
40