2726
وزن نولدش چقدرربود عزیزم قدش چقدره

وزن تولدش ۳کیلو۵۰۰بودقدش هم ۵۲سانت بودالان قدکوتاهه وبه شدت لاغرطوری که میخوادبخوابه گریه میکنه میگه مامان مهره های کمرم میخورن به زمین اذیت میشم شربت اشتهابهش دادم اثرنکردغذاشوبیشترکردم به زوروگریه بهش میدم اثرنکردی مدت بهش بی محلی کردم گفتم هروقت گرسنه شدمیادسمت غذااصلاازین خبرانشدازگرسنگی میمیره نمیخوره به زوریکم میزارم دهنش دکترهم بردیم چکاب کردیم هیچیش نیس خودش اینجوریه خیلی کم میخوابه ولی تحرک زیادداره دکترمیگه احتمالا ازتحرک زیادشه بدنش سوخت وسوززیادمیکنه

وزن تولدش ۳کیلو۵۰۰بودقدش هم ۵۲سانت بودالان قدکوتاهه وبه شدت لاغرطوری که میخوادبخوابه گریه میکنه میگه ...

دختر منم دوسالو نه ماهشه کن وزنه الان پسرتون چند کیلو شده و قدش چقدره؟چه آزمایشایی براش دادین؟مثلا ناهار یا شام چقدر‌میخوره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایا خسته شدم خسته انقدر که من از موقع تولد به غذا خوردن این دخترم فکر کردم دیوونه شدم به خداااا.از ...

سلام عزيزم من داشتم سرچ ميكردم در مورد قد و وزن كم بچه كامنت شما رو ديدم 

بعد ديدم واسه ده سال پيشه😄

گفتم ببينم دختر گل شما بهتر شد غذا خوردن و وزن گيريش؟ من الان تو نقطه ده سال پيش شما هستم و خيلي غصه ميخورم

2728

سلام می‌دونم از تایم این تاپیک خیلی گذشته ولی میخواستم برای دوستانی که مثل من یهو راشون به این تاپیک می‌افته بگم قبل صبحونه به بچه هاتون شربت ساپلکس زینک بدین 

سعی کنید وعده های صبحونه رو حتما کامل بخورن خیلی رو وزن گیری تاثیر داره

روزی یه تخم مرغ حتما بهشون بدین 

معجون موز و خامه و سویق استخوان ساز و پودر مغزیجات بدین

ظهرها بهشون کته آب قلم یا کته با کره حیوانی با هرچیزی که دوست دارن بدین 

روزی دو قاشق سمنو بدین 

عصرونه هم کاچی بدین کاچی خرما ، کاچی شیر 

تنوع بدین تا دلزده نشن 

هرجا هستید موفق و سالم باشید ♥️

عزیزم منم همین مشکل ودارم وقتی ۳سالش بودکمتراز۱۰کیلوبوالان ۴سالشه بزور۱۱وخوردهای حتی برای مراقبت بهد ...

سلام عزیزم خوب هستید لطفا میشه بگید الان دخترتون چطورع وزنش؟؟امیدوارم پیاممم رو ببینی‌د خیلی برام مهمه

انقدر ارزو کنمت بلکه آرزو...از شرم ناتوانیه خود جان به سر شود💔💔💔