2726
دختر من سه سالو نیمشه به زوووووورسیزده کیلوئه گریه نکن درد،مشترکه چاره ای هم نداره:-(
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدایا خسته شدم خسته انقدر که من از موقع تولد به غذا خوردن این دخترم فکر کردم دیوونه شدم به خداااا.از اولین قاشق گریه میکنه که نمیخورم آخرشم 1 قاشق بیشتر بدی انقدر گریهههه میکنه که بالا میاره الانم همین طور شد منم دیگه بریدم. 3 شنبه واسه سرماخوردگی بردمش دکتر میگه 10:900 هست 4 ماهه 1 گرم هم وزن اضافه نکرده .واسش آزمایش نوشته آخه انقدر ضعیفه چطوری ببرم خون بگیرم ازش.11 ماهگی آزمایش داده 1 کم کمبود آهن داره. تا 18 ماهگی هم حساسیت به پروتئین شیر داشت.کسی هست بچش وزنش انقدر کم باشه؟
نه هستم تو رو خدا نرید دارم دیوونه میشم به خدا دیروز اون بالا می آورد من خودمومیزدم و بدو بیراه میگفتم که ای کاش نبودییی و..... نمیخوام کفر بگم اما به خدا خل شدم
دخترم من 19 ماهشه جدیدا وزنش نکردم نوبت بعدیش چهارماه دیگه است ...خیلیییییییییییی ریزه شده دیروز ظهر یه قاشق غذا شد شب هم هیچییییییییییی نخورد روانیم داره میکنهههههههههههه ... یه بار بستنی بخوره بار دوم لب نمیزنه ...همه بچه ها شکلات دوست دارن دختر من نمیخوره یا سیب زمینی سرخ کرده و از این تنقلات واییییییی دیشب کلی نشستم گریه کردم ...
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
من که دیشب دوباره بلند شدم براش غذا درست کردم گفتم شاید غذای اولی را دوست نداره اما بازم اون را نخورد
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
2706