2733
2734
عنوان

كسي ميتونه بهم بگه چيكار كنم؟☹️

310 بازدید | 57 پست

بچه ها من يه رابطه داشتم كه شروع شدنش هم هييييچ ربطي به من نداشت يعني از طرف خوشم نميومد هيچي بدم هم ميومد! انقدر تلاش كرد و گفت دوست دارم منم باتوجه به موقعيتش كه پزشك بود يكم واقعا معيارهامو تغيير دادم و باهاش وارد رابطه شدم 

همه چي خيلييييي خوب بود و ما خيلي باهم خوب بوديم بيشتر وقتمونو با هم ميگذرونديم كلي بهمون خوش ميگذشت و چون من خونه دارم دوماه اخرو يه جورايي باهم زندگي كرديم...ولي همه چيييي ناگهاني و بدون هيچ دليلي تموم شد! يه روز با دوستاش بيرون بود و منو هايد كرده بود منم با پيج دوستم استوريش ديدم و شاكي شدم گفتش كه نميخواستم ناراحتت كنم چون نتونستم تورو با خودم بيارم جمع مردونس ولي ميدونم كه دروغ مبگفت دليلي نداشت كه منو هايد كنه!!منم عصباني شدم و گفتم ديگه كارات واسم مهم نيست هرغلطي كه دوست داري بكن

فرداش ديدم تو اينستا بلاكم كرده! منم بهش واتساپ پيام دادم و كلي عذرخواهي كردم كه عصباني شدم چون خيلي هم بد قهره بالاخره اشتي كرديم 

بعد از دو سه روز يه روز عصر باز بهم دروغ گفته بود كه بيمارستانم در حالي كه بيرون ديدمش

بهش ز زدم جواب نداد پي ام دادم ك چرا دروغ ميگي ديدمت و اينا يهو شروع كرد ك اره چرا فك ميكني ميپيچونمت من بخوام كاري كنم رك و راست بهت ميگم و باز دعوا شد يه ساعت بعدش احساس كردم تند رفتم ز زدم گفت بيا اينجا شام باهم بخوريم ديدم جواب داد فك كردم خوابه پي ام دادم ديدم بلاكم كرد😶

وااااااي منم اتيش گرفتم اس ام اس دادم هررررررررچي از دهنم دراومد بهش گفتم هيبيييچ جوابي نداد و بلاك كرد  

يه هفته بعدش بازم پشيمون شدم بهش ز زدم ولي باهام قهر بود و خيلي عصباني حاضر نشد حرف بزنه گفت پي ام بده پي ام دادم بازم بلاكم كرد 

خيلي ذهنم درگيره نميدونم چه اتفاقي افتاده كه حتي حاضر نيست توضيح بده!

پيجشو هنوز دارم ميبينم و چك ميكنم واقعا هم كار مشكوكي نميكنه ديروز هم تو لايوش به يكي گفت الان ديگه تو رابطه نيستم و اينا 

نميدونم بعيد ميدونم پاي كسي در ميون باشه 

به نظرتون چي شده؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
2706