2733
2734

چن روز پیش درست کرده بودم

سیب زمینی پخته 

سینه مرغ پخته و ریش شده

تخم مرغ دوعدد

پودرسوخاری ی ق غ

ادویه بعد توروغن سرخ کن شوهرم خوشش اومده بود

خدایا همه رو به خواسته ای که الان داره ازقلبشون میگذره برسون🙏الهی امین😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کوکو مرغ مامان من عالی میشه , ولی بلد نیستم  فقط میدونم مرغ رو میپزه جدا , سیب زمینی سرخ کرده و پیاز.نگینی سرخ کرده و فلفل دلمه و هویج نگینی آب پز و یکمی کالباس و گردو هم میزنه بعدم که تخم مرغ میزنه 

سینه مرغ کوچیک آبپز میکنم با تمام ادویه هایی ک خوشمزش‌ میکنه مث کاری نمک فلفل سبز تند فلفل دلمه و....

یه سیب زمینی یزرگم آبپز میکنم

بعد اینارو رنده میکنم قاطی میکنم یه پیاز درشتم رنده میکنم آبشو میگیرم قاطی میکنم توش  یکم نمک و فلفل و زردچوبه و آویشن میزنم 

دوتا تخم مرغم میزنم توش بعد تو دستم گوله میکنم آرد سوخاری میریزم روش بعد صافش میکنم میپزم

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️
میتونی سینه مرغتوچرخ کنی سیب زمینیم دراین صورت خام رنده کنی بقیه مراحل من اینوامتحان نکردم

بنظرم اینجوری بهتر میشه ولی حوصله ندارم بخاطر یذره مرغ چرخ گوشت بیارم😕

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2738
سینه مرغ کوچیک آبپز میکنم با تمام ادویه هایی ک خوشمزش‌ میکنه مث کاری نمک فلفل سبز تند فلفل دلمه و... ...

مرسی😍 من گفتم یکم سوسیس رنده شده هم بریزم توش بنظرت جالب میشه؟

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

عالی میشه خیلی خوشمزه‌اس 

من مرغ رو میزارم با اب و نمک و پیاز میپزه  بعد ریش ریش خیییلی نازک میکنم و با قیچی دوباره ریزش میکنم خوووب که ریز شد یه سیب زمینی اب پز هم رنده میکنم  روش سیر و پیازم رنده میکنم جعفری و ساطوری میکنم میریزم  ادویه و تخم مرغ و نمک و زرچوبه هم میزنم بعدم تو روغن سرخ داغ میکنم خیلی خوشمزه میشه 

دیگه مقدار چیزایی که باید بریزید رو خودت انتخاب کن مثلا ما دو نفریم دو تا سینه و یه سیب زمینی بزرگ میریزم و یه تخم مرغ

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟🙏
بنظرم اینجوری بهتر میشه ولی حوصله ندارم بخاطر یذره مرغ چرخ گوشت بیارم😕

منم چون حوصله نداشتم پخته درست کردم😣

ولی اونم بدنمیشه

خدایا همه رو به خواسته ای که الان داره ازقلبشون میگذره برسون🙏الهی امین😃
مرسی😍 من گفتم یکم سوسیس رنده شده هم بریزم توش بنظرت جالب میشه؟

نمیدونم من اونجوریشو امتحان نکردم ولی شاید بد نشه

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️
2706