2737
2739
عنوان

چرا زندگی بدون رابطه عشق رو ازبین می بره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلهههههههههههههههه   :         در موقع ارگاسم (اوج لذت جنسی)  این هورم ...

عزیزم چند تا کتاب روانشناسی معرفی کن لطفا

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
عزیزم چند تا کتاب روانشناسی معرفی کن لطفا

ساختار مغز مردانه        Male Brain    
ساختار مغز زنانه          Female Brain         از اینجا خلاصه ش رو دانلود کن 
این دوتا در زمینه عصب شناسی روان شناسی ه    > خیلی مفید ه      >  خلاصه کتاب مغز مردانه رو دارم ولی سایتی که دانلود کردم مشکل پیدا کرده لینکش رو دیگه نمی گذاره (نمی دونم چرا)      > برات اینجا آپلود کردم  
ولی در زمینه کلی روان شناسی     >   کتاب روان شناسی هیلگارد  بطور کلی با اصول روان شناسی آشنات می کنه  خیلی مفیده   اینجا دانلود کن

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2731
ساختار مغز مردانه        Male Brain     ساختار مغز زنانه     ...

برای ارتباط با افراد دروغگو و ریاکار مبخوام چیزی که منو شدیدا رنج میده اصلا نمیتونم با دروغ کنار بیام . هنسرم میگن ولش کن ما که میدونیم طرف دروغ میگه بذار خوش باشه  اما من نمیتونم اصلااا. کلا جامعه رو سیاه میبینم و خودمم خشن شدم

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
برای ارتباط با افراد دروغگو و ریاکار مبخوام چیزی که منو شدیدا رنج میده اصلا نمیتونم با دروغ کنار بیا ...

فکرت رو از کسانی که دروغ میگن جدا کن             مجبور نیستی با آدم های دروغگو و در رو  ارتباط داشته باشی       مجبوری ؟          قطع ارتباط کن
و بعد با تلقین و دیدن بیشتر خوبی ها   و تحسین اونها (در آدم ها و راستگویی هاشون)      > سعی کن ذهنت رو متمرکز کنی رو راستگویی و خوبی های آدم ها
کتای بی شعوری  رو هم بخونی بد نیست
ضمن اینکه به نظر من    >  شما در روابط اجتماعی تون هدفمند نیستی     و این رو هم مد نظر داشته باش که کسی که خواهر برادر یا پسرخاله دختر خاله شما شده > انتخاب شما نبوده  (فامیل بستنی هه  > به آدم بستن)      مجبور نیستی با همه شون در ارتباط داشته باشی
به قول معروف یک تن مرد جنگی به از صد هزار  >  با کسانی که خلاف اخلاق شماست رابطه رو قطع یا بسیار محدود کن و بجاش با کسی دوست شو و ارتباطت رو برقرار کن  بهت حس عااالی میده   کیف می کنی باهاش باشی  (گاهی یک دوست خوب از هزارتا خواهر و برادر بهترهه و به درد آدم می خوره)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
فکرت رو از کسانی که دروغ میگن جدا کن             مجبور نیستی با آدم ها ...

چرا هدفمند نیستم؟

چرا هدفمند نیستم؟

هدف توی رابطه باید آرامش و کسب پیشرفت شخصیتی خودت باشه           یعنی باید با کسی در ارتباط باشی که باهاش خوشی و از بودن باهاش لذت می بری و اینکه بودن با اون آدم تو رو آدم بهتری می کنه  (با آدمی رابطه برقرار کن و رابطه ات رو ادامه بده که از تو چند پله بهتر باشه از نظر شخصیتی رفتار اخلاقی و....)

2738
هدف توی رابطه باید آرامش و کسب پیشرفت شخصیتی خودت باشه           یعنی باید ...

اولش فکر میکنم آدم باشخصیتیه بعدا که مدتها میگذره حتی سالها میفهمم دروغگو دو رو و سواستفاده گر بوده😭

بلهههههههههههههههه   :         در موقع ارگاسم (اوج لذت جنسی)  این هورم ...

سلام خیلی خوب بود

این جملت رو من ب عینه تجربه کردم : بجایی میرسه که بطور کامل کشش جنسی نسبت به همسرش رو ازدست میده (یعنی میل ج داره ولی به همسرش میلی نداره و یا حتی حس تنفر بهش پیدا کرده)

دقیقا من پر از میل و غریزه بودم اما درباره همسرم کلا قفل میشد این حسم!!

بسکه اذیتم کرد و رابطه غریزیمون هم از اول افتضاح بود....

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
اولش فکر میکنم آدم باشخصیتیه بعدا که مدتها میگذره حتی سالها میفهمم دروغگو دو رو و سواستفاده گر بوده� ...

خب رابطه رو قطع کن و با یکی که خیلی بهتره دوست شو
و اینکه در معیارهات برای شناخت آدم ها تجدید نظر کن      باید بیشتر دقت کنی   که شخص مقابلت چه خصوصیاتی داره و اینکه اصلا تو از طرف مقابلت چه خصوصیاتی رو انتظار داری که داشته باشه
معیار انتخاب دوست تت رو عوض نکنی       دوباره یکی عین همین رو انتخاب می کنی

برای ارتباط با افراد دروغگو و ریاکار مبخوام چیزی که منو شدیدا رنج میده اصلا نمیتونم با دروغ کنار بیا ...

کتاب از حال بد ب حال خوب  شنیدم درکل خوبه

کتاب زنان زیرک

پیج دکتر علیرضا شیری در اینستا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
کتاب از حال بد ب حال خوب  شنیدم درکل خوبه کتاب زنان زیرک پیج دکتر علیرضا شیری در اینستا

ممنوونم مهری جان💖

کتاب از حال بد ب حال خوب  شنیدم درکل خوبه کتاب زنان زیرک پیج دکتر علیرضا شیری در اینستا

کتابهای شفای زندگی لوئیز هی

چهاراثر اسکاول شین

سکرت و معجزه شکرگذاری رو اونقدر خوندم حفظم😔

2706