2726
عنوان

ایده جالب عشقولانه وجذاب برا متفاوت شدن زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 498770 بازدید | 3000 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
@amor_mio   توی بخش ازدواج و زندگی مشترک پین شده اول انجمن

ممنونم گلی

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
ایده_متن ویژه آشتی کنون من دیروز با اقایی دعوام شد و میدونستم مقصرم. ایشونم باهام اشتی نم ...

چ زیبا دلبری شما😂

ان شاءالله منم یاد بگیرم 

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت

مردا مث بچه میمونن با یکم ناز و عشوه و بچگونه حرف زدن چیز میشن ی ایده هم هست من عقدم واسه نامزدم نامه عاشقانه نوشتم گذاشتم تو ماشینش بعدم شب ک منو رسوند خونه زنگ زدم بهش گفتم ی چیزی از تو ماشینت پیدا کردم نمیدونستم همچین ادمی هستی اونم گفت چی پیدا کردی کجا منم جای نامه رو گفتم وقتی پیداش کرد انقدر ذوق کرد 

آخی🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍یادش بخیر این تاپیک رو چقدر دوست داشتم کلی پیام عاشقانه واسه شوهرم می‌فرستادم 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706