2737
2734
عنوان

ایده جالب عشقولانه وجذاب برا متفاوت شدن زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 498963 بازدید | 3000 پست
یه ایده خیلی جذاب برای بدست اوردن دل همسر آشپزی کدن غذاها و شیرینی های خوشمزه هست. من با مراجعه به ...

برای یه هدیه شیک و ارزون قیمت پیج اینستاگرام مارو ببینید...

@sin_design1

تقویم با عکس خودتون... قاب عکس موزیکال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
که چی مثلا حالا😐😐😐😐

چون یه مرد اومده بود تو تاپیک به کاربرای خانم حرف بد میزد

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344

سلام من همسرم درحال حاضر هم دوریم وفقط میتونیم چت کنیم اماهمه اینکارایی که میگیدروتوچت انجام میدیم مثلا همسرم میاد م درفلان اتفاق بعدعکس العملش میگه و... امروزخیلی خسته شدنامه وپیامک وفیلمای دلبری ونازدادن وایناوماستژازراه دورانجام دادم براسری های قبل میخواستم بدونم براامشب چیزی به ذهنتون میادبرارفع خستگی اقام که جدیدم باشه؟ 

2738

سلام بچه ها منم ي پيج تو اينستا دارم كه پراز كفش و صندل هاي خاص هست بعضي هاش رو بادست درست ميكنيم وبعضي هاش آماده ممنون ميشم پيج منو به دوستاتون معرفي كنين اينم ادرس پيجمه اگه از نيني سايت اومديد خريد كنيد بگيد بهتون تخفيف بدم دوستاي عزيزم

https://www.instagram.com/rainbow.sandals/

بالاخره تموم شد خوندن این تاپیک پر انرژی و عالی

من مجردم تا جایی که تونستم پستای خوبو ذخیره کردم برای آینده

خانوادم سردن و من با رفتارای عاشقانه کلا بیگانه بودم طوری که دوست دارم گفتن رو لوس بازی میدونستم ولی الان که این تاپیکو خودنم فهمیدم که چقدر جالبه دنیای زنو شوهری

ممنونم از همه کسانی (به خصوص زنبوری و حلما)که اینجا ایده دادن و تجربیاتشونو گفتن و باعث شدن کسایی مثل من یاد بگیرن و خیلیا که زندگیشون سرد بود دوباره گرم شدن مطمئن باشید اجر کارتون رو خواهید دید تو زندگیتون.

انشاالله همیشه سرزنده و سالم و سربلند باشید برای همه آرزوی موفقیت دارم.بازم ممنون🥰😍😍😘

سلام بچه ها

یه ایده عالی درست کردن یک کیک یا دسر خوشمزه و سورپرایزی هست که میتونید به مراجعه به آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو یا سایتشون به ادرس https://ashpazsho.ir/ از آموزش هاشون لذت ببرید. بسیار فوق العادست.

،
شبایی که می خوادبره حمام براش تو حمام شمع روشن میکنم رو آینه هم یه جمله مینویسم در حمام رو میبندم وق ...

عزیزم یه سوال من ازپیامای شما متوجه شدم که خیلی رمانتیک هستی ولی خب سوالم اینه که فقد شما این کارارو میکنی؟شوهرتون کاری نمیکنه یا دوطرفه هست؟خب میدونی بنظرم‌وقتی یه نفر فقد این کارارو انجام بده کم‌کم ناامید میشه دیگه

2706