2726
عنوان

ایده جالب عشقولانه وجذاب برا متفاوت شدن زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 498713 بازدید | 3000 پست
سلام خانما من اولین سالگرد مون نزدیکه بنظرتون چی کنم پول ندارم فعلا ایده بدین کم خرج باشه اما به یاد ...

روی مقواهای کوچیک خاطره های خوب روز عروسیتونو بنویس.

فیلم وعکس عروسیتون بزار دم دست

شام مورد علاقشو بپز

عطر و ادکلنی که بهش حساسه بزن

واینکه شمع روشن کن

بادکنک بگیر به تعداد سال های باهم‌بودنتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانما من اولین سالگرد مون نزدیکه بنظرتون چی کنم پول ندارم فعلا ایده بدین کم خرج باشه اما به یاد ...

عزیزم اگه تو تایپیکو نگاه کرده باشی پره از ایده برای سالگرد

میتونی خودت کیک بپزی

غذای مورد علاقه ش

غذا و دسر با تزیین قلب و عشقولانه باشه

میتونی یه کلیپ از عکس های اولین روز اشناییتون تا حالا به مرور زمان از هر خاطره یم عکس کافیه به شکل کلیپ درست کنید وقتی برگشت خونه و خونه رو تززین که کرده اید با بادکنک اینا و چراغ ها خاموشه و شمع روشن کردید به محض ورودشون کلیپو پلی کنید و خودتونم خوشکل کرده باشید

بعد اون شب هر قسمت از خونه که میدونید هر شب میره اونجا ها تو کاغذ های چسپون کوچک جمله های عاشقونه بنویس و از قبل اونجاها بذار که هر بار میبینه ذوق کنه

2728
سلام دوستان میشه ازسیاست های زندگی هم بگید؟

سلام عزیزم تا منظورت از سیاست چی باشه

ولی چندتارو کلی که به نظر من برای هر زندگی لازمه من میگم حالا کاش بقیه هم بیان نظر بدن

در زندکی تحت هییییچ شرایطی حتی تو دعوا نباید بهم بی احترامی کنید حتی یه شوخی و برای خنده هم اشتباهه

همیشه چه تنهایی چه تو جمممممع به همسر اخترام بذارید به حرفهاش توحه نشون بدید مخصوصا تو حمع تاییدش کنید.. وقتی از در میاد تو تو حمع جلوش پاشید و احترامتونو برسونید...

سعی کنید همیشه هوای همو داشته باشید با خانواده ی همسرتون مهربان باشید 

حوری باشید که همسرتون از کنار شما بودن لذت ببره و دوست داشته باشه وقتشو بیشتر از همه با شما بگذرونه

غر غر نکنید.. اگه گله دارید قشنگ و مستقیم ولی با مهر و محبت بیان کنید البته اول خصوصیات خوبشو گوشزد کنید و یعد گله تونو هم بکید اینطور تاثیر گذار تره

محیظ خونه رو براش آروم کنید جایی باشه که توش به ارامش برسه نه پر از تنش و جنگ اعصاب که فراری نشه از خونه

وفتی پیش همید اصلا از گوشی استفاده نکنید و تمام وقتتونو برا هم بذارید

همیشه ترگل ورگل باشید و وقتی از سر کار میاد به استقبالش برید و با اینکار خستگی رو از تنش بیرون کنید

از محبت کردنهاش حتی کوچک حتماااا تشکر کنید و ابراز خوشحالی کنید تا تشویق بشه ... اگه خرید میکنه خیلی ازش تشکر کنید

همه رو خوندم منظورم ايده جديد بود!

تو این دوران کرونا میتونید وفتی هردو منزل هستید ورزش کنید آهنگ هیپ هاپ بزارید و ورزش کنید و همزمان رقصو قاطی ورزشتون کنید و شیطنت هممم دیگه

هم فال هم تماشا

‍  @نی_نی_یار_2       @نی_نی_یار_3          لطفا به این کاربر رسیدگی کنید، دو پست بالاتر از کامنت من. ممنون

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344

یه ایده خیلی جذاب برای بدست اوردن دل همسر آشپزی کدن غذاها و شیرینی های خوشمزه هست.

من با مراجعه به آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو به نشانی و یادگیری آموزش های آشپزی استاد فرنود تونستم دل همسرمو بدست بیاااارم.

،
2706