2737
2734
عنوان

بچه های وارد به لپ تاپ

83 بازدید | 10 پست

دوستهای خوبم سلام

میدونید لپ تاپ حداکثر چقدر میتونه تو حالت استندبای بمونه؟

و چقدرش ممکنه باعث شه لپ تاپ بسوزه؟

راستش حدود هفته پیش اخرین بار بود که لپ تاپم رو روشن کردم و قبل اونم اصلا خاموش نمیکردم و همش تو استندبای بود

امشب اومدم سراغش کار نمیکنه

گفتم شاید باتریش تموم شده و زدم تو شارژ اما اصلا روشن نمیشه

چیکار کنم بنظرتون؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره تو دراز مدت مشکل سازه، ببین تعداد ساعت مشخصی نداره که اگه از اون حد بگذره لپ تاپ از استندبای خارج بشه ولی اگه عادت کلی ات این باشه که لب تاپو مدام تو جالت استندبای بگذاری دیر یا زود اینجوری میشه

من لپ تاب اولیم رو همینجوری باهاش رفتار می کردم، چون مدام باهاش فیلم دانلود می کردم، لب تاپ همیشه تو حالت استندبای بود، تا اینکه یه روز دبدم روشن نمیشه، و حتی روشن هم میشد صفحه سیاه می موند، اخر بردمش تعمیر و درست کرد بعد یه هفته ولی کل درایو c محتویاتش پرید😓

دیگه درس عبرت شد از این کارا نکردم

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
ن نمیدونم ولی کامپیوترم همیشه تو استندبایه، لپ تاپو نمیدونم شاید مشکل از یچیز دیگست، تازه خریدی؟

نه تابستون خریدمش

اوکی بود 

نمیدونم الان چش شده🤦‍♀️

مرسی که اومدی عزیزم💕💕💕

اره تو دراز مدت مشکل سازه، ببین تعداد ساعت مشخصی نداره که اگه از اون حد بگذره لپ تاپ از استندبای خار ...

اوه شت

حالا بنظرت مال منم اینطوری شده؟

مال تو هم روشن نشد پس

وای خداکنه بخاطر باتریش باشه تو این اوضاع اصلا حوصله این یکیو ندارم😭😭😭😭

اوه شت حالا بنظرت مال منم اینطوری شده؟ مال تو هم روشن نشد پس وای خداکنه بخاطر باتریش باشه تو این ...

شاید مورد مشابه باشه

مال من اول روشن نمیشد، بعد چندین بار تلاش روشن شد با صفحه سیاه، بعد دیگه باز روشن نمی شد تا اخر برم تعمیر

اره کلا مشکل پیدا کردن لپ تاپ مصیبته، مال منم همه زندگیم توشه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2738
شاید مورد مشابه باشه مال من اول روشن نمیشد، بعد چندین بار تلاش روشن شد با صفحه سیاه، بعد دیگه باز ر ...

وای دعا کن برام لطفا❤😔

فورس شات دان میکردی و بازهم روشن نمیشد؟

وای دعا کن برام لطفا❤😔 فورس شات دان میکردی و بازهم روشن نمیشد؟

حتما عزیزم

نه بازم روشن نمی شد اصن اول رفتم یه مقاله از اینترنت گیر اوردم که خیر سرش یه ده پونزده تا راه حل داده بود که فلان کنید بهمان کنید هیچ کدوم نتیجه نداد، الان یادم نمیاد دقیقا چیا گفته بود قضیه مال چند سال پیشه، خلاصه همه کار کردم اخر بردم تعمیر

حتما عزیزم نه بازم روشن نمی شد اصن اول رفتم یه مقاله از اینترنت گیر اوردم که خیر سرش یه ده پونزده ت ...

مرسی عزیزم خیلییییی لطف کردی💕😘

امیدوارم تو خونه درست شه😔