1920
1924

امرکاییه؟

🤞🏻من از همه ساب هایی که استفاده میکنم نتیجه میبینم 😍🤲🏻     و خدارو شکر میکنم بابات ناخوداگاه فعالم و تاثیر ساب ها توی زندگیم ☺️🤞🏻کاربریم رو یه مدت با دوستم مشترک استفاده میکنم     🤞🏻 سوال راجب سابلیمینال داشتین جواب میدم 😍                  🤞🏻    روزانه ۸ لیوان اب بخورید تا بدنتون هیدراته بمونه              🤞🏻بچه غول بیشعور ذهنم عاشقتمممممممممم🧞‍♂️🧞‍♀️   اگر کسی شمارمو داره نه تماس نه پیام نه واتس و نه تلگرام دوس ندارم ارتباطی داشته باشم لطفا پیام ندید و تماس هم نگیرید 🙏🏻شمارم رو هم پاک کنید اصلا و ابدا دوست ندارم شمارم رو داشته باشید .🙏🏻و اگر کار واجبی داشتین فقط کاربری سایتم مرسی که ارزش قائل میشید و شماره و .... رو پاک میکنید بزگواران #مخاطب_خاص

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

داروخانه جمالزاده فکر کنم فروش اینترنتی دارو داره البته نمیدونم این اسپری گیر بیاد یا نه

همین حالا جگرگوشه هایتان را بیدار کنید دختران ایرانمان را و در آغوششان بگیرید و به آنها بگویید مایملک هیچ اهریمن داس به دستی نیستند. به آنها بگویید به دنیا آمده‌اند تا زندگی کنند با همه درست ها و نادرست هایشان با همه تصمیم‌های صحیح و غلط‌شانبگویید حتی اگر نیمه سوخته از جهنمی شیطانی هم بیرون آمدی باز به آغوش امن من برگرد فرزندم …

اگه خارجیشه نمیادمجبوری ایرانی بگیری

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
1911