2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم..دیروز تا حالا کلی استری داشتم...منم گذاشتم تو جا پیازی تو کابینت..تو مشما🥴🥴

خواهش میکنم😍

نگران نباش از پلاستیک در بیار خراب میشن، بریز تو سبدش. خداروشکررر ویروس تو هوا پخش نمیشه تا به دست و ...نخوره.

دستاتو ضوعفونی کن و خیالت راحت تا وقت استفاده.

2728
خواهش میکنم😍 نگران نباش از پلاستیک در بیار خراب میشن، بریز تو سبدش. خداروشکررر ویروس تو هوا پخش نم ...

قوربونت عزیزم❤❤❤❤❤ممنون از راهنماییت

درست میشه دایی  

چرا میوه های ما رو میشورم خشک میکنم میزارم یخچال خراب میشه 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
ممنون دوستان

امروز دکتر مردانی تو تیوی گفت با پرکلرین ضدعفونی کنید میوه و سبزی رو

سرکه + نمک هم نسبتا ضدعفونی میکنه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس