2410
2553

میوه ها وسبزی ها وصیفیجات مثل گوجه و خیار و هویج و... ضدعفونی کنم خشک کنم بذارم تو یخچال خراب میشن؟؟؟

خب چه کار کنیم با پوستالوده بذاریم که ویروس داشته باشه که از بین نمیره تو یخچال 

اره موقع استفاده ضدعفونی کن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

من میوه ها رو میشورم...ولی هویج و اینا خراب میشه..

من سبزی که نمیخرم..

فقط سیب زمینی و پیاز و نمیدونم چکار کنم بالکن حیاط هیچی ندارم..

فقط جا پیازی و کابینت..نمیدونم چکار کنم؟؟؟؟؟؟

درست میشه دایی  
من میشورم، کامل خشک میکنم، بعد تو سبد استیل میذارم و روشو سلفون میکشم  خیلی خوب می مونه.

سیب زمینی و پیازو چکار کنیم..

من‌ مشماهاشو عوض کردم گذاشتم تو کابینت...به نظرتون درسته😕😕😕

فضای باز ندارم

درست میشه دایی  
من میوه ها رو میشورم...ولی هویج و اینا خراب میشه.. من سبزی که نمیخرم.. فقط سیب زمینی و پیاز و نمید ...

اینا که بهشون دست نمیخوره، بریز تو جای سیب زمینی پیازت بمونن، موقع استفاده کامل بشور و استفاده کن.

سیب زمینی پخته میشه که دیگه مشکلی نداره.

اینا که بهشون دست نمیخوره، بریز تو جای سیب زمینی پیازت بمونن، موقع استفاده کامل بشور و استفاده کن. ...

ممنون عزیزم..دیروز تا حالا کلی استری داشتم...منم گذاشتم تو جا پیازی تو کابینت..تو مشما🥴🥴

درست میشه دایی  
2706