2733
2734
عنوان

قرص لاغری گلوریا شیشه داره

59900 بازدید | 69 پست

بچه ها من و خواهرم میخوردیم و البته خیلی راضی بودیم و هستیم . بعد امروز خواهرم یه آزمایش داشت نشون داده اعتیاد به شیشه رو. گفتم بدونید . من خیلی واسم مهم‌نبود چون حدس میزدم 

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام خوبید؟ من همه پیام هاتون در مورد قرص گلوریا رو خوندم. تا این آخریش که گفتید خواهرتون آزمایش دادن. میشه راهنماییم کنید؟ خودتون و اطرافیانتون توو قطع کردنش مشکلی داشتین؟ تونستین قطع کنید؟ من خریدم ولی میترسم بخورم :/ تاحالا نخوردم قرص لاغری

سلام خوبید؟ من همه پیام هاتون در مورد قرص گلوریا رو خوندم. تا این آخریش که گفتید خواهرتون آزمایش داد ...

من دارمش هنوز میخوام بخورم هفته ای دوتا. ولی الان دو هفتس نخوردم وزنم یک‌کیلوش برگشته اونم خودم رعایت نکردم. من راًی بودم والا🤣 چون از اول هم حدس زدم شیشه داره. نه تو قع کردنش مشکلی نبود 

من دارمش هنوز میخوام بخورم هفته ای دوتا. ولی الان دو هفتس نخوردم وزنم یک‌کیلوش برگشته اونم خودم رعای ...

وااااای مرسیییی که جواب دادین    خییییلی ممنون

من امروز اولی رو خوردم

پس میشه ادم قطعش کنه و اعتیاد نمیاره که نتونی قطعش کنی. همش استرس اینو داشتم. من تا حالا خییل وزن کم کردم. سی کیلو وزن کم کرده بودم ولی پارسال یه مشکلی برام پیش اومد دوره های پرخوری داشتم هی وزنم اومد بالا. الان میخوام با این بیارم وزننم پایین که بعد دوباره روال خودمو برم

2738
وااااای مرسیییی که جواب دادین     خییییلی ممنون من امروز اولی رو خوردم پس میشه ادم قطعش ...

فدات. نه بابا اعتیاد نمیاره. من دوستمم دو دوره خورد دیگه نخورد. موفق باشی گلم. عرق ترنجبینم بگیر بخور روزانه

ندارم ولی واقعا نشون داد آزمایش قبل عقدشم بود .‌تکنسین اونجا پرسید قرص لاغری میخوری دو هزاریش افتاد

وااااای مرسیییی که جواب دادین     خییییلی ممنون من امروز اولی رو خوردم پس میشه ادم قطعش ...

عزیزم شما قرص گلوریا خوردی؟؟؟ من کلی پول دادم خریدم اما از وقتی کامنت مردم خوندم ک تا دم مرگ رفتیم واقعا میترسم بازش کنم بخورم...شما خوبین؟ تپش قلب خیلی شدید داشت؟ موندم چیکار کنم...عزیزم جوابمو بدین دعاتون میکنم 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
عزیزم شما قرص گلوریا خوردی؟؟؟ من کلی پول دادم خریدم اما از وقتی کامنت مردم خوندم ک تا دم مرگ رفتیم و ...

من خوردم ۹ کیلو هم کم کردم تپش قلبش ماله متابولیسمیه که میبره بالا روزی ۱ دونه فقط صبح باید بخوری ولی این دوستمون میگه تو ازمایش اعتیاد مثبت بوده و منم کارمندم طب کار میدم هر سال به خاطر این موضوع کنار گذاشتم و اصلا هم کنار گذاشتنش نه سخت بود نه اعتیاد پیدا کرده بودم به قرص قرصش معتاد نمیکنه که ادمو ولی بلاخره مخدر بدی توشه به گفته دوستمون 

سلام عزیزم خوبی 

ببیین خواهرت چه ازمایشی داد که فهمیدین 

بعد موقع که داشت قرص!میخورد انجام دادبن یا قرص!ها تموم شده بود ؟ اگه تموم شده بود چند وقت بعدش!ازمایش!دادین ؟ چند تا قرصطخورده بود ؟ ممنون اگه زود جواب بدی مرسی 

2706