2410
2553
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 116926 بازدید | 1390 پست
خانم گلنارک
elightاسم مارک دستگاهه باید نوع لیزر رو بدونید چیه . لیزر انتخابی برای کک ومک لیزرهای از نوع q switchاست البته حتما توسط متخصص پوست انجام بشه. معمولا کک مک از بین میره اما احتمال ایجاد لکه های جدید در صورت مواجهه با آفتاب باز هم هست
خانم ن. سلی
دکتر استواری از متخصصین پوست بسیار باسواد هستند .کاملا علمی کار میکنند .به هشون سلام برسونید. در مورد ادامه لیزر فراکشنال هم با نظر ایشون عمل کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آقای دکتر
خسته نباشدید
من خیلیییییییییییییی وقته که یه سری ابر جوش(یعنی واقعا ابر جوش هستا)در دو طرف صورتم میزنه
خیلیییییییییی بزرگن
دقیقا مرز صورت و گردنم
همه هم زیر پوستی
خیلییییییییییی بزرگ و خیلیییییی دردناک
خیلییییییییی

توی دوران بارداری از بین رفته بودن
بعد از زایمان هم تا مدتی نبود
یعنی حدود 8 ماه
8 ماه بعد از زایمانم دوباره شروع شده
فقط هم همون قسمت میزنه

یه بار دکتر رفتم
بهم قرص داد
یادم نیست اسمش چی بود
ولی فایده نداشت
چه کار باید بکنم؟
2720
خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ممنونم جناب دکتر دلسوز و مهربان
شما نمونه یک انسان و پزشک واقعی هستید . ممنون از اینکه دلسوزانه و صادقانه به سوالات ما پاسخ میدین .
پاینده باشید .
سلام خانم دکتر . بهترین روش برای از بین بردن فرورفتگی جای جوش که واقعا موثره میشه بگین و؟ و اینکه برگشت نداره و پوست نازک نمیشه ؟
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
سلام.ممنون از تاپیک خوبتون.
حدودیک ماهه که دکترپوست رفتم و این داروهارو استفاده میکنتم

کرم سفیدکننده و مرطوب کننده ملاتریو(صبح و ظهر روی پوستم میمالم)
سرم ضدجوش و ضدالتهاب soskin (هرشب به پوستم میمالم)
کرم روشن کننده بدن face doux( هرشب به پشت کتفم بخاطر جای جوشهام وسر زانوهام میمالم)
اسکراپ QV بعدازحمام 10دقیقه روی پوستم ماساژ میدم
ولی اصلا تغییر نکردم.لکهای پوستم و تیره بودنش و لک کمرم برطرف نشده.میشه لطف کنین بگین در کنار اینامیشه لایه بردار قوی واسه پوستم استفاده کنم.و چه مارکی.ممنون
2714
سلام وقتتون به خیر قسمتهایی از پوست بدم همسرم لکهای قهوه ای تیره افتاده و روز به روز بیشتر میشن (قسمت داخلی آرنج -زیز بغل -کمرو...)وقتی به این قسمتهای لک دست میزنم انگار به پوست درخت دست میزنم میشه راهنمایی کنین علت این لکها چیه و برا درمان چه اقدامی کنیم
پیشاپیش ممنون
سلام اقای دکتر من یه مشکل خیلی حاد دارم هروقت به شروع منس نزدیک میشم جوشهای وحشتناک میزنم همه جای بدنم نه فقط صورتم بعدم تا کلی وقت جاش به صورت لکه های قهوهای میمونه که خودم ضد لک دکتر گراندل میزنم بهشون دختر خالهام هم همین مشکلو داره رفته دکتر بهش راکوتان داده به نظرتون منم استفاده کنم جوابب میده؟البته زیر نظر دکتر
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...
خانم مهدیس
تفسیر یک آزمایش بدون در نظر گرفتن شرح حال و علایم بالینی و تجویز دارو بر اساس اون ممکنه خطرناک باشه. بهتره تفسیر آزمایشتون رو به پزشک معالج تون واگذار کنید
Nonajoon
برای درمان جای جوش بیشتر از لیزر فراکشنال co2 استفاده میشه اما ممکنه از روشهای دیگری مانند ساب سیژن و پانچ هم استفاده بشه
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10434&LanID=1
2706