2733
2734
عنوان

تجربه عمل کردن کیسه صفرا

150 بازدید | 9 پست

چندماه پیش با شکم درد شدن فهمیدم شن ریزه صفرا دارم.ازاونموقع یک مدت بی اشتها شدم و کاهش وزن داشتم وخیلی لاغر شدم.خیلی هم آروغ میزدم با طب سنتی خواستم درمون کنم ولی فکر میکنم جواب نداد.الان هم گلاب به روتون رنگ مدفوع سبز شده. همش فکرم درگیر همینه.دیگه میخوام برم عمل کنم ایا بعد عمل مشکلی پیش نمیاد برا آدم؟؟اونایی که سنگ صفرا دارن علایم منو داشتن؟؟ وهرکس عمل کرده میشه بپرسم چند سال ازمدت عملشون گذشته؟؟؟

اگر عمل کردی

حتما عمل باز انجام بده

لاپراسکوپی داغونت میکنه

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا فرقش چیه.همه میگن لاپراسکوپی کن شما اولین نفری که میگی عمل باز انجام بده؟

لاپراسکوپی اون شلنگ و چند جا سوراخ.کردنش عذابه الهی

دیدم که میگم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2728

منم عمل کردم فقط بینهایت ریزش مو پیدا کردم لاپاراسکوپی انجام بده

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
شما عمل باز کردین یا لاپراسکوپی؟

لاپاراسکوپی 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2738
شما چندوقته عمل کردین؟ بعد عمل دیگه مشکلی پیش نیومد وهمه چیزتون برگشت به حالت اول؟

من حدود یکساله چرا چاق شدم ریزش مو بدی پیدا کردم