2726
عنوان

بزرگترین لطفی که خواهر برادرتون در حقتون کردن یا بالعکس چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 30 پست
همینکه هستن ،برام کافیه و باعث دلگرمیم....خدا خودش پشت و پناه داداشام باشه... من خواهر ندارم... در ...

آره دیگه منم همون لطفو پرسیدم اگر در حقتون ردن/در حقشون کردید بگید😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اما یکی از برادارام ،از بچگیم بیشتر از اون دوتا پشت و پناهم و رازدارم بوده.....الانم مدام تو بیمارستان با کروناییها درگیره...خدا خودش کمکش کنه 😭😭😭😭😭😫😫😫

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

وقتی همه گفتن نرو ته این راه غلطه داداشام گفتن غلط هم باشه برو تجربه کن ما پشتتیم... کسی اذیتم میکرد داداشام بیچارش میکردن حتی اگه شوهرم بود😍😍 فداشون بشم. ..

میشه واسه سلامتیشون دعا کنید مریض شدن ... 😢😢

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
2728

داداشای من همشون ،اونقدرر بهم لطف داشتن از اول ،کدومو بگم کدومش بمونه....

همه جوره زحمت و ناز خودمو و بچمو کشیدن....تو سختیا کنارم بودن ....

خیلی مهربون و به درد بخورن....

خدا حفظشون کنه...

مثلا داداش کوچیکه م‌،سر ساخت خونه مون سرویس طلایی که با پس اندازش خریده بود ،فروخت و پولشو قرض داد بهمون....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
اگه دوست داشتی راجع به این راهه بگو!

من یه مشکلی پیدا کردم با شوهرم تو دوران عقد اینکه خانوادش خیلی دخالت میکردن من گفتم طلاق میخوام این مرد زندگی نیست  بابا مخالف بود ولی دید داداشام میگن بابا حقشه و بزار بره تو این راه و رفتم اخرش شوهرم و خانوادش افتادن به پامون الان کسی جرات نداره تو زندگیمون دخالت کنه ... اگه داداشام پشتم نبودن و بابام و راضی نمیکردن الان باید کلی زجر میکشیدم

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
امان از این زنا خدا عروس مث خودشون نصیبشون کن

خدایی خیلی دلم میخواد برم خونه شون 😔

اما یه جوری رفتار میکنه زنش انگاری من مزاحمم 

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
2706