2726

داداشم 8 سالشه خیییلی با معرفته خیلی ینی کل دنیارم بگردم مث اون پیدا نمیکنم خیلی ازیتش میکنم ولی واقعا مرده با این سن کمش دوسش دارم

زندگیم تو یه کلمه خلاصه میشه {دنیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

داداشم همیشه هوامونو داشته...تابستون منوهگسرم خیلی دوست داشتیم بریم مشهد ولی پول نداشایم داداشم با هزینه خودش و ماشین خودش بردمون😍😍😍انشاالله به هرچی که میخواد برسه .یه همسر خوب هم حدا بهش بده

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

یه بار تو دهن داداشم فلفل تند گذاشتم .لطف کرد به مامانم نگفت .منم یه بار دیدمش به جای درس خوندن بازی کامپیوتری میکنه یواشکی لوش ندادم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

بالعکسش درمورد برادرشوهرمه که از کلی بدهی که بهمون داره گذشتیم ! یعنی در واقع چاره ای نداریم چون نمیده و میگه ندارم و در ازای 65 ملیون 25 ملیون بهمون داد که البته اونم سود فروش زمین خودمونه و چون ایشون برا فروشش مشتری پیدا کرد میگه انگار من بهتون دادم و باید کلبدهیمو خط بزنین ! 

برادرم در حقم کرد 

زنش اصلا با من خوب رفتار نمیکنه منم عذابم بود برم خونه ش

برادرم گفت میدونم اذیتی بی محلت میکنه نمیخواد بیای خونه م 

من میام خونه بابا می بینمت یه بوسمم کرد😁

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

همینکه هستن ،برام کافیه و باعث دلگرمیم....خدا خودش پشت و پناه داداشام باشه...

من خواهر ندارم...

در کل از هیچ کس تو زندگیم توقع ندارم....اگه هم کسی کاری برام انجام بده ،لطف محسوب میکنم و هزار باره تشکر و جبران میکنم....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
2706