1711
1707

داداشم 8 سالشه خیییلی با معرفته خیلی ینی کل دنیارم بگردم مث اون پیدا نمیکنم خیلی ازیتش میکنم ولی واقعا مرده با این سن کمش دوسش دارم

زندگیم تو یه کلمه خلاصه میشه {دنیم 

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

داداشم همیشه هوامونو داشته...تابستون منوهگسرم خیلی دوست داشتیم بریم مشهد ولی پول نداشایم داداشم با هزینه خودش و ماشین خودش بردمون😍😍😍انشاالله به هرچی که میخواد برسه .یه همسر خوب هم حدا بهش بده

ته دیگ_با_قورمه_سبزی بودم😐// سال ۱۴۹۹ یعنی صد سال بعد؛ هر آدمی که الان روی زمین زنده است زیر خاک دفن شده...! قدر همو بدونیم🖤 //ممنون میشم اگه یه صلوات برام بفرستید خانوم گلها🥰😘//
1718

یه بار تو دهن داداشم فلفل تند گذاشتم .لطف کرد به مامانم نگفت .منم یه بار دیدمش به جای درس خوندن بازی کامپیوتری میکنه یواشکی لوش ندادم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

بالعکسش درمورد برادرشوهرمه که از کلی بدهی که بهمون داره گذشتیم ! یعنی در واقع چاره ای نداریم چون نمیده و میگه ندارم و در ازای 65 ملیون 25 ملیون بهمون داد که البته اونم سود فروش زمین خودمونه و چون ایشون برا فروشش مشتری پیدا کرد میگه انگار من بهتون دادم و باید کلبدهیمو خط بزنین ! 

1710

برادرم در حقم کرد 

زنش اصلا با من خوب رفتار نمیکنه منم عذابم بود برم خونه ش

برادرم گفت میدونم اذیتی بی محلت میکنه نمیخواد بیای خونه م 

من میام خونه بابا می بینمت یه بوسمم کرد😁

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

همینکه هستن ،برام کافیه و باعث دلگرمیم....خدا خودش پشت و پناه داداشام باشه...

من خواهر ندارم...

در کل از هیچ کس تو زندگیم توقع ندارم....اگه هم کسی کاری برام انجام بده ،لطف محسوب میکنم و هزار باره تشکر و جبران میکنم....

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو دلیمو به خودت سپردم 🥰🥰
8
همینکه هستن ،برام کافیه و باعث دلگرمیم....خدا خودش پشت و پناه داداشام باشه... من خواهر ندارم... در ...

آره دیگه منم همون لطفو پرسیدم اگر در حقتون ردن/در حقشون کردید بگید😁

اما یکی از برادارام ،از بچگیم بیشتر از اون دوتا پشت و پناهم و رازدارم بوده.....الانم مدام تو بیمارستان با کروناییها درگیره...خدا خودش کمکش کنه 😭😭😭😭😭😫😫😫

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو دلیمو به خودت سپردم 🥰🥰

وقتی همه گفتن نرو ته این راه غلطه داداشام گفتن غلط هم باشه برو تجربه کن ما پشتتیم... کسی اذیتم میکرد داداشام بیچارش میکردن حتی اگه شوهرم بود😍😍 فداشون بشم. ..

میشه واسه سلامتیشون دعا کنید مریض شدن ... 😢😢

خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
1712