2737
2734

تنبلی تخمدان دارم.هر ماه به دارو جواب میدادم و فولیکول داشتم اما دو ماهی هست که با دارو هم رشد نمیکنه.فکر کنم تخمدانام با دارو تنبل تر شدن.راستی اگه یکی دو ماه هیچ داروی محرکی نخورم امکان داره تخمدان استراحت کنه و بعد به دارو جواب بده دوباره؟

و اینکه میگن رازیانه و بومادران واسه رشد فولیکول خوبه،درسته؟کسی تجربه ای داره لطفا کمک کنه

فکر نکنم دارو تنبل کنه

ولی رازیانه و بومادران کلا برای دستگاه تناسلی خانوما خوبه. ولی مصرف کوتاه مدتش

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاثیر داره ولی در کنار ورزش

ولی خیلی بترسین از اینکه،اونی که دوستش دارین حس کنه تنهاست...!   عشق يعنی : هربار كه نگاهش ميكنی به انتخابت مطمئن تر بشی!                        یه وقتاییم هیچ حرفی نداری فقط صداش میکنی ک بودنشو حس کنی...!                
2731
فکر نکنم دارو تنبل کنه ولی رازیانه و بومادران کلا برای دستگاه تناسلی خانوما خوبه. ولی مصرف کوتاه مد ...

آخه پس چرا هر ماه با همون دوز داروها،فولیکولام کمتر رشد کردن به نسبت ماه قبلم؟

رازیانه و بومادران رو یکی دو ماه بخورم جواب میده؟

ورزش کن.اگه اضافه وزن داری وزنتو کم کن.سردیجات نخور.استرس نداشته باش

والا وزنم ۷۶ بود الان ۶۴ شدم با رژیم و ورزش.نمیدونم چرا هر ماه فولیکولام به نسبت ماه قبل کمتر رشد میکنن،در حالی که داروهام هر ماه یکیه

2738
دستورشو بلد نیستم که چه روزهایی بخورم.شما بلدی؟

فکر کنم هفته ای ۳بار .یه استکان صبح یه استکان شب.زیادشم ضررداره بومادران مصرف نکردم نمیدونم.تحرکتم بیشتر کن مصرف قندوشکرو شیرینی حداقل باشه.

ولی خیلی بترسین از اینکه،اونی که دوستش دارین حس کنه تنهاست...!   عشق يعنی : هربار كه نگاهش ميكنی به انتخابت مطمئن تر بشی!                        یه وقتاییم هیچ حرفی نداری فقط صداش میکنی ک بودنشو حس کنی...!                
آخه پس چرا هر ماه با همون دوز داروها،فولیکولام کمتر رشد کردن به نسبت ماه قبلم؟ رازیانه و بومادران ر ...

نظر دکترتون چی بود؟

من شنیدم رازیانه رو بیشتر از ۴۰ روز نباید مصرف کرد. تو دوران پری هم نخورید

دو ماه زیاده

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
نظر دکترتون چی بود؟ من شنیدم رازیانه رو بیشتر از ۴۰ روز نباید مصرف کرد. تو دوران پری هم نخورید دو ...

مرسی عزیزم،امون ۴۰ روز رو ادامه میدم تا ببینم چی میشه.

پیش ماما میرم ولی گفت بدو پیش متخصص تا برات سینال اف اینا تجویز کنه.منم چون همیشه به hmg جواب دادم،دوست ندارم فعلا اینقد داروهامو گسترده کنم.میخوام تا یکی دو ماه که این بحث کرونا انشاالله تموم بشه،دارو هیچی نخورم به جز رازیانه و اینا.دو جا تو همین سایت خوندم که مشکلشون عین من بود و جواب دکترا این بود که باید به تخمدان استراحت داد،چون تخمدان نسبت به داروهای پشت سر هم و هر ماه مقاوم میشهه و یه جورایی عادت میکنه.

مرسی عزیزم،امون ۴۰ روز رو ادامه میدم تا ببینم چی میشه. پیش ماما میرم ولی گفت بدو پیش متخصص تا برات ...

خب اگه اینطوریه یه ماه هم رازیانه نخور. چون اونم هورمونیه

آخه اون که گیاهیه و کلا مفیده میگن🤔یعنی اونم نخورم؟

چیزای گیاهی هم میتونن مسموم کنن اگه زیاد بخوری

تریاک و ماریجوانا هم گیاهی ان😁 

ولی در کل اگه‌قصدت استراحت دادن به رحم ت هست. حداقل دو هفته هیچ کاری ش نداشته باش

2706