2733
2734

خانم هاي باردار از الكل زرد و مايل به زرد استفاده نكنيد. اينا متانول هست و اصلا خوب نيست حواستون باشه 

ربطی به خانومای باردار نداره این الکل صنعتیه کلن نباید استفاده بشع

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا از الکل های تو بازار استفاده نکنید چون اخبار نشون داد یه مقدار وایتس به این صتعتی ها اضافه میکنن و رنگشون سفید میشه مثل اتانول ..فقط اگر میتونید از داروخونه تهیه کنید و لاغیر و متاسفانه خوزستان چقدر مسموم الکلی داده و 20نفر فوتی..

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
2738

من با اب قاطی کردم فقط به سطوح و وسایل میزنم با وستمال تمیز میکنم چاره چیه 

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
امروز یه کلیپ دیدم چن قطره وایتکس میریخت تو الکل صنعتی زرد سفیدمیشد بدمیدادن دست ملت بجاالکل سفید&nb ...

وااااي خدا اينا يعني خدايي ندارن!!!!چي جوري با وجدان خودشون كنار ميان

بارداري؟؟؟

نه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇